by Anna Renarda, 20 marca 2016

Albumy ślubne

album ślubny
fotoalbum ślubny
albumy ślubne
albumy ślubne

albumy ślubne

Wyjątkową pamiątką z dnia ślubu są albumy ślubne. Oglądając dostępne u mnie przykładowe albumy większość młodych par decyduje się na ich zamówienie. Bardzo mnie to cieszy, gdyż ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w całym życiu i zdjęcia z tego dnia zasługują na wyjątkową oprawę.

Wiem, że albumy są drogie, zdaję sobie sprawę również z tego, że istnieje mnóstwo opcji na wydruk tańszych foto książek czy albumów ślubnych. Jednakże z doświadczenia wiem, że warto postawić na jakość. Przetestowałam chyba większość dostępnych na naszym rynku dostawców foto albumów i foto książek i z czystym sumieniem postawiłam na jakość. Oferuję produkty, które w moim przekonaniu są wyjątkowe. Starannie zaprojektowane i wykończone. Nowoczesne i stylowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów, w oprawie z naturalnej skóry, służyć będą nie tylko Wam ale i następnym pokoleniom. Prosty i elegancki projekt wydobywa piękno i emocje tego ważnego dnia.

Aby obejrzeć dostępne wzory oraz kolory opraw zapraszam na spotkanie.

  album ślubny
  Oczywiście. Albumy ślubne zawsze są dla Nich wyjątkową pamiątką, po którą sięgają nie tylko sami ale i przy okazji rodzinnych spotkań i wydarzeń. Pary często decydują się na zamówienie zestawu 1+2 czyli jednego dużego albumu 30x30cm oraz dwóch mniejszych 20x20cm

  fotoalbumy ślubne
  Kiedy otrzymacie galerię ze swoimi zdjęciami ślubnymi możecie zdecydować czy chcecie otrzymać zdjęcia ułożone w historię na kartach fotoalbumu.

  foto album ślubny
  fotoalbum slubny

  Po zaakceptowaniu przez Was rozkładówek wysyłam projekt do introligatora. Termin realizacji to ok  4 tygodnie.