by Anna Renarda, 3 października 2014 , In Blog

Kasia i Michał – plener ślubny Kraków

Kasia i Michał – plener ślubny Kraków.

Każdy, kto choć raz miał okazję odwiedzić Kraków wie, że jest to magiczne miasto. Swoją niezwykłą historią i  atmosferą przyciąga wielu turystów. Kraków pełen jest najróżniejszych zabytków, na tle których plener ślubny wypadnie fantastycznie. Każdy znajdzie w Krakowie uroczy zakątek bliski sercu lub zakamarek, w którym zostawi swoje wspomnienia.

Podczas krakowskiego pleneru ślubnego, świat skąpany był w ciepłych promieniach słońca, a atmosfera jaka panowała podczas sesji zdjęciowej była więcej, niż sympatyczna. Patrząc na kilka kadrów, jakie zamieściłam na blogu z łatwością dostrzeżecie, jak harmonijnie wypadło zestawienie przepięknego koloru szminki na ustach panny młodej z soczystą czerwienią muchy pana młodego. Ślubne detale kojarzymy zazwyczaj z bukietem ślubnym czy biżuterią ślubną, zapominając, że do tanga trzeba dwojga. Decyzja, czy pan młody podczas ślubu założy krawat, musznik, czy muchę jest niezwykle istotna. Wybór stroju pana młodego zazwyczaj jest znacznie łatwiejszy, niż kreacji, jaką założy panna młoda w dniu ślubu, jednak jest równie ważny. Starannie dobrany detal ma wpływ na komfort i elegancję, podczas tego wyjątkowego dnia. Stajemy na ślubnym kobiercu, by się uzupełniać, tworzyć harmonijną jedność w przenośni i dosłownie. A ja ze swojej strony dokładam wszelkich starań, by fotografia ślubna mojego autorstwa była kwintesencją Waszych relacji.

Kilka kadrów ze spotkania z Kasią i Michałem podczas pleneru ślubnego w postaci kart fotoalbumu możecie podejrzeć niżej, a już niedługo pokaz slajdów z podkładem muzycznym.

plener ślubny Kraków

sesja plenerowa

sesja plenerowa Kraków

plener ślubny

fotografia ślubna

fotografia ślubna Kraków

plener ślubny Kraków

plener ślubny

« | »

No Comments


Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*