by Anna Renarda, 29 sierpnia 2014 , In Blog

Sesja narzeczeńska Bieszczady

Sesja narzeczeńska Bieszczady

Sesja narzeczeńska Bieszczady, wyjątkowo ekspresowa ze względu na zbliżającą się wielkimi krokami burzę. Sesja zdjęciowa Karoliny i Bartka odbyła w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku miasta, chłodne powietrze wypełniały ciepłe i serdeczne uśmiechy narzeczonych. Jest coś wyjątkowego w spojrzeniu dwojga zakochanych, ciepło które ogrzeje nawet w najzimniejszy dzień.

Miłość to cudowne uczucie, dobór odpowiednich słów by je opisać jest niezwykłą sztuką, to jak opisywanie delikatności trzepotu motylich skrzydeł, trzeba zrobić to z gracją i lekkością, dlatego z przyjemnością sięgam po najlepiej znany mi środek wyrazu jakim jest fotografia, by dla Was zamrozić w kadrze ten wyjątkowy „trzepot” Waszych serc.

Jedna miejscówka i zaledwie kilkanaście minut na zrobienie kilku fajnych ujęć. Myślę, że czas wykorzystaliśmy w 100 % 🙂 Efekty spotkania z tą przemiłą parą poniżej i jak zwykle dla zainteresowanych kilka dodatkowych ujęć w formie pokazu slajdów a także kilka miłych słów:

” Uciekając przed burzą – tak można nazwać naszą sesję narzeczeńską. Plener był niezwykle krótki, jak łatwo się domyślić, ale bardzo efektywny. Pani Ania z którą współpracowaliśmy pokierowała nas w taki sposób, że zaledwie kilka chwil wystarczyło aby najpiękniejsze ujęcia były już nasze. Oprócz faktu, iż zdjęcia są niesamowite – mogę pokazywać je wszystkim, muszę przyznać, że atmosfera jaką stworzyła jest całkowicie swobodna, bez zbędnych stresów, a to jak dla nas zaraz po jakości jest najważniejsze. ”
— Karolina&Bartek

sesja narzeczeńska Bieszczady

sesja narzeczeńska
483A3693AR

sesja narzeczeńska Bieszczady
pageKn

Karolina&Bartek from Anna Renarda on Vimeo.

« | »

1 Comment


    • Andrzej
      Reply Cancel Reply
    • Kwiecień 8, 2016

    Pięknie uchwycona romantyczna chwila zakochanej pary i do tego moje ulubione Bieszczady.

Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*