by Anna Renarda, 7 kwietnia 2016 , In Blog

Wiosenna sesja narzeczeńska

Bardzo wczesno wiosenna sesja narzeczeńska w Bieszczadach z Karoliną i Bartkiem, mimo panujących warunków pogodowych i ograniczonego czasu okazała się bardzo udana.

Okres narzeczeństwa, kiedy przyszła panna młoda otrzymuje pierścionek zaręczynowy jest wyjątkowym i niepowtarzalnym czasem w życiu dwojga zakochanych ludzi. To czas, kiedy jako partnerzy planujecie wspólną przyszłość, tworzycie swój wspólny świat i wiosenna sesja narzeczeńska ma być dla Was pamiątką z tego cudownego okresu. Wasze roziskrzone spojrzenia, wymowne gesty i uśmiechy świadczą o uczuciu, jakie Was łączy, moją rolą jako fotografa ślubnego jest uchwycenie tych niezwykle płochych momentów w kadrze.

Ulotność chwili zamrożona za pomocą fotografii będzie ponadczasowym dowodem dla Was, jak wygląda szczęście, kiedy ramię w ramię kroczycie przez życie. W zimowy wieczór, kiedy świat będzie zasypiał otworzycie wspólny album ze zdjęciami z wiosennej sesji narzeczeńskiej, by na nowo cieszyć się tą chwilą.

Wybierając termin sesji zaręczynowej pamiętajcie, że każda pora roku stwarza niepowtarzalny i ciekawy klimat,  ma swoje uroki, ale i miewa minusy. Tylko od Was moi drodzy zależy, kiedy umówimy się na sesję zdjęciową.

Praca z tak wyjątkową parą była samą przyjemnością. Szukając pierwszych oznak wiosny znaleźliśmy całe pokłady fajnych, pozytywnych emocji, które widać na zdjęciach. Wiosenna sesja narzeczeńska niezależnie od ostrego i rześkiego powietrza w Bieszczadach była pogodna, zabawna i pełna radości.

Słowa są zbędne, kiedy miłość ukryta jest spojrzeniu.

sesja narzeczeńska Bieszczady
sesja narzeczeńska
sesja zaręczynowa
sesja narzeczeńska
sesja zaręczynowa
fotografia ślubna
zaręczyny
sesja zaręczynowa
sesja narzeczeńska
fotograf ślubny
wiosenna sesja zaręczynowa

« | »

No Comments


Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*