by Anna Renarda, 27 sierpnia 2014 , In Blog

Sesja narzeczeńska zamek Pieskowa Skała

Sesja narzeczeńska zamek Pieskowa Skała

Letnie popołudnie podczas sesji narzeczeńskiej w okolicach zamku Pieskowa Skała, znajdującego się na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego w towarzystwie Justyny i Michała, upłynęło niezwykle szybko. Tak to bywa, kiedy wszystkie elementy układanki pasują do siebie idealnie. Piękna pogoda, wiosenne kolory, miłe towarzystwo i moje ulubione zajęcie – fotografowanie, jest przepisem na efektowną sesję narzeczeńską, niezapomniane fotografie z sesji Justynki i Dawida gwarantowane.
Gdyby nie plaga komarów, plener można byłoby uznać za idealny. Sesja narzeczeńska to same zalety – świetna pamiątka z czasów jeszcze przedmałżeńskich, sposób na lepsze poznanie fotografa, któremu powierza się fotografowanie dnia ślubu a także okazja do wybrania się na miłą wycieczkę i zwiedzenia ciekawych i malowniczych okolic. Z Justyną i Dawidem pojechaliśmy do Ojcowskiego Parku Narodowego, który jest idealnym miejscem na fotograficzne plenery. Piękny, górujący nad doliną Prądnika, zamek w Pieskowej Skale z wybrukowanym kamienieniami dziedzińcem, zadbanymi trawnikami oraz malowniczymi alejkami rozciągającymi się wśród soczystej zieleni okolicznych lasów stanowi niepowtarzalne tło dla sesji narzeczeńskiej. Jedną z najlepiej znanych ścieżek jest ta, prowadząca pod Maczugę Herkulesa, będąca niewątpliwą atrakcją i znakiem rozpoznawczym tego regionu. Jest najbardziej znaną skałą Ojcowskiego Parku Narodowego. Ta oryginalna wapienna formacja stworzona przez naturę  doczekała się wielu legend, mających tłumaczyć pojawienie się w tym miejscu, tego oryginalnego ostańca, jakim bez wątpienia jest Maczuga Herkulesa.

Patrząc na poniższe fotografie, nikt nie może wątpić, że uczucie, które łączy tych dwoje ludzi jest głębokie, a romantyczne chwile stanowią cudowną pamiątkę z sesji narzeczeńskiej w okolicach zamku Pieskowa Skała.

Było gorąco, słonecznie i jak zwykle bardzo wesoło. Dokładniejsza fotorelacja w postaci pokazu slajdów dla ciekawych już wkrótce.

sesja narzeczeńska zamek Pieskowa Skała

sesja nrzeczeńska na zamku w Pieskowej Skale

sesja narzeczeńska w Ojcowie

fotograf ślubny

fotograf ślubny
sesja narzeczeńska

sesja narzeczeńska zamek Pieskowa Skała

sesja narzeczeńska

fotografia ślubna

fotograf ślubny

sesja nrzeczeńska

« | »

1 Comment


    • Renata
      Reply Cancel Reply
    • Luty 25, 2015

    Brawo. Gratulacje dla autora

Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*