by Anna Renarda, 27 lutego 2016

Plenery ślubne

plener ślubny

plenery ślubne

Pytania dotyczące ślubnych sesji plenerowych skłoniły mnie do umieszczenia na stronie odpowiedzi na najczęstsze z nich.

    Najpiękniejsza suknia jaką kiedykolwiek założy kobieta to własnie ta ślubna. To w niej czuje się pięknie, olśniewająco i to ona dodaje pewności siebie. Dlaczego więc nie założyć jej raz jeszcze na plenerze ślubnym? Wyjechać gdzieś ze swoim świeżo upieczonym mężem, w miejsce, którego jeszcze nie znacie, a może wręcz przeciwnie, tam gdzie każda ścieżka i budynek przynoszą na myśl masę fantastycznych wspomnień. Sesja w innym dniu nie jest tak stresująca jak ta w czasie ślubu i daje znacznie więcej możliwości stworzenia czegoś kreatywnego. Gdy nie ma presji czasu, a wybór miejsca pozostaje tylko kwestią waszej fantazji, po 3-4 godzinnej sesji powstaje masę ujęć, w których z łatwością będziecie mogli odnaleźć każdą z emocji jaka powstaje gdy jesteście razem.

    Jak najwcześniej! Kiedy opadną weselne emocje, a fakt że jesteście już małżeństwem będzie dla Was wręcz nieprawdopodobny, wtedy warto jeszcze raz ubrać ślubne stroje, udać się w magiczne miejsce i zdobyć kolejny dowód w postaci zdjęć, że znalezienie idealnego męża/żony jest możliwe i przydarzyło się właśnie Wam. Osobiście rekomenduję okres nie dłuższy niż 4 tygodnie od daty ślubu, ale czym wcześniej tym lepiej.

    Marzą Wam się zagraniczne podróże? Wspaniale! Zagraniczny plener ślubny to nie tylko perspektywa niecodziennych krajobrazów i miejsc, to także czas, w którym będziecie z dala od swoich zmartwień, gdzie będzie się liczyć „tu i teraz”. Uwielbiam takie wyjazdy, uśmiechy na Waszych twarzach, drobne gesty, czułe słówka gdy odkrywacie razem coś nowego. Pojadę z Wami wszędzie gdzie tylko zapragniecie, a jedynym dodatkowym kosztem takiej sesji jest ten płynący z mojego biletu, gdy muszę gdzieś dolecieć, dopłynąć lub „podskoczyć”.