by Anna Renarda, 14 czerwca 2018 , In Blog

Kraków sesja narzeczeńska

Kraków sesja narzeczeńska Patrycji i Stephana.

Doświadczenie bycia kochanym przez drugiego człowieka jest bezcenne. Czasami miłość dopada nas niczym przysłowiowy grom z jasnego nieba, innym razem uczucie to rodzi się niepostrzeżenie, potrzebuje czasu by powoli wypełnić nasze myśli i  wzbogacić nasz wewnętrzny świat. Bywa ulotna i bezcielesna niczym myśl, a jednak swą trwałością potrafi niejednego z nas zaskoczyć. Uchwycenie jej w najdelikatniejszych gestach bywa trudnym i wymagającym zadaniem, bywa wyzwaniem,  dzięki któremu mogę uczyć się czegoś nowego, postrzegania świata z innej, waszej perspektywy. Zależy mi, aby materiał z sesji zdjęciowej spełniał wasze oczekiwania, dlatego tak ważne jest dla mnie, aby je poznać, jestem otwarta na wasze propozycje miejscówek i kreatywne podejście do sesji narzeczeńskiej.

Sesja narzeczeńska w znanym wam miejscu, pełnym zabawnych i wzruszających wspomnień będzie świetną pamiątką, świat pełen jest piękna i pozytywnych ludzi, trzeba tylko umieć je wydobyć, nacisnąć spust migawki w odpowiednim momencie, by latami móc wędrować po ogrodach wspomnień bliskich naszemu sercu. Kraków potrafi oczarować, ma potencjał, można eksplorować go latami i wciąż na nowo odkrywać, przystawać w zadumie nad miejscami, które niczym niewyczerpane skarbce staną się świetnymi miejscówkami podczas sesji zdjęciowych. Zachęcam was do odwiedzenia miejsc, które chcielibyście aby stały się tłem dla waszych sesji fotograficznych, abyście dobrze czuli się w nich i aby odzwierciedlały wasz klimat, wasze poczucie estetyki.

Kraków sesja narzeczeńska Patrycji i Stephana

odbyła się w niezwykle miłej atmosferze, zarówno pora dnia jak i pora roku pozwoliły na wydobycie z tej sesji zdjęciowej naturalnego i niepowtarzalnego uroku, jaki emanował niemal z każdego gestu tej przemiłej pary. Świat obrazu jest w pewnym sensie niemym świadkiem bezszelestnych, niemal nieuchwytnych momentów, które staram się uwięzić dla was w kadrze.

Kraków sesja narzeczeńska
Wawel
sesja narzeczeńska Kraków
sesja narzeczeńska w Krakowie
Kraków sesja narzeczńska
Kraków sesja plenerowa
sesja narzeczeńska na Wawelu
sesja narzeczeńska
Kraków sesja narzeczeńska
Kraków sesja narzeczeńska
sesja narzeczeńska
sesja narzeczeńska
sesja narzeczeńska
sesja narzeczeńska Kraków
sesja nrzeczeńska w Krakowie
Kraków sesja narzeczeńska

« | »

No Comments


Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*