Pisanie o sobie jest sztuką, odkrywanie siebie jest przygodą, a ja nadal jestem w drodze do poszerzenia swoich horyzontów.to strona firmowa, a sama firma ma misję do opisania.

Staram się odnaleźć słowa, które jak najwierniej odzwierciedlałyby moje podejście do fotografii i tego czym dla mnie jest zawód fotografa. Chciałabym uniknąć banalności porównań, wyrazić siebie w unikalny sposób, ale czy to możliwe?

Najprościej byłoby zredukować powody, dla których zajmuję się fotografią do słowa pasja. Z biegiem lat od nadmiernego użycia stało się ono nieco wyblakłe, jakby pozbawione swego potencjału. Jednak to właśnie pasja popycha mnie do przodu, w poszukiwaniu intrygujących wyzwań fotograficznych czy nowatorskich technik zatrzymywania w kadrze tego, co najważniejsze – ludzi, ich emocji, osobowości czy też osiągnięć.

Szukam nowych sposobów na opowiedzenie świata za pomocą obrazów.

Komunikat wizualny ciągnie za sobą wiele znaczeń i skojarzeń, dlatego tak ważne jest świadome kreowanie własnego wizerunku.

Bądź profesjonalistą, zarządzaj własnym sukcesem. Pomogę ci w stworzeniu wiarygodnej i autentycznej marki osobistej która jest istotnym elementem budowania Twojej pozycji w świecie biznesu. Niezależnie od tego, czy jest to fotografia biznesowa na potrzeby portalu LinkedIn, facebook czy prezentacja Twojej firmy – pozytywny przekaz wizualny ma duże znaczenie.