by Anna Renarda, 28 lipca 2016 , In Blog

Plener ślubny Bieszczady

Plener ślubny Bieszczady z Karoliną i Bartoszem.

W przemiłej atmosferze w otoczeniu malowniczych gór odbył się plener ślubny Bieszczady z Karoliną i Bartoszem. Sesja plenerowa zaowocowała ciekawym materiałem z którego jedynie zaledwie kilka ujęć znajduje się poniżej.

Ślubna biżuteria panny młodej o intensywnym kolorze i ciekawym wzornictwie prezentowała się wyjątkowo  pięknie na zdjęciach, a w zestawieniu z garniturem pana młodego stanowiła idealne połączenie. Wyraziste detale dobrane ze smakiem potrafią nieraz nadać niepowtarzalnego charakteru ślubnej oprawie. Każda para posiada swój unikalny styl, który staram się uchwycić na fotografii ślubnej mojego autorstwa, abyście po latach mogli ponownie wraz z bliskimi wspominać dzień Waszego ślubu.

Jako fotograf ślubny dokładam wszelkich starań, aby ślubne detale dobierane z troską i pochłaniające nieraz wiele czasu zostały utrwalone podczas sesji zdjęciowej, jak ta przepiękna biżuteria panny młodej.

Plener ślubny, na który umawiam się z Wami może odbyć się w wybranym przez Was terminie, czy to będzie dzień po ślubie, czy miesiąc zależy od czasu jakim dysponujecie. Wspólnie na pewno znajdziemy termin oraz miejscówkę, która spełni Wasze oczekiwania. Centrum miasta, miejsce Waszego pierwszego spotkania czy malownicze góry, niemal każda lokalizacja jest dobra na plener ślubny. Ważne abyście w danym miejscu czuli się swobodnie i komfortowo.

Plener ślubny Bieszczady z Karoliną i Bartoszem.

połonina Wetlińska
Bieszczady
plener ślubny
sesja plenerowa
plener ślubny Bieszczady
fotografia ślubna
fotograf ślubny
plener ślubny w Bieszczadach
sesja plenerowa Bieszczady
sesja plenerowa
Bieszczady plener ślubny
fotograf ślubny Bieszczady
fotografia ślubna
sesja plenerowa w górach
plener ślubny w górach
sesja plenerowa połonina wetlińska
fotograf ślubny podkarpackie
sesja ślubna w Bieszczadach
plener ślubny w Bieszczadzkim Parku Narodowym

« | »

No Comments


Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*