by Anna Renarda, 14 czerwca 2016 , In Blog

Plener ślubny w Ogrodzie Botanicznym

Plener ślubny w Ogrodzie Botanicznym

Plener ślubny w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Sesja zdjęciowa Joasi i Łukasza odbyła się w przepięknym otoczeniu ogrodu botanicznego liczącego ponad 200 lat. Pośród wyjątkowych okazów sagowców, bogatej kolekcji storczyków i wiekowych drzew z łatwością można zapomnieć, iż plener ślubny odbywa się w pobliżu ronda Mogilskiego.

Ogród zachwyci swą zielenią, wyjątkowymi okazami i swym naturalnym pięknem, w które opiekunowie tego niezwykłego miejsca na mapie Krakowa starają się nie ingerować nadmiernie.

Jako profesjonalny fotograf ślubny Kraków dokładam wszelkich starań, aby zdjęcia mojego autorstwa zachwycały naturalnością, chciałabym aby moi klienci oglądając je spacerowali po ogrodzie swych najpiękniejszych wspomnień. Uczucie, jakie Was łączy jest tak piękne i delikatne jak kwitnący kwiat, niepowtarzalne i wyjątkowe, moim zadaniem jest utrwalenie go dla Was za pomocą środka ekspresji, jakim jest fotografia.

Plener ślubny w Ogrodzie Botanicznym pełen był pięknych uśmiechów i odbył się w miłej atmosferze. Zależy mi, aby współpraca układała się jak najlepiej i abyście czuli się komfortowo podczas sesji zdjęciowej. Plener ślubny zazwyczaj odbywa się w kilka dni, bądź kilkanaście miesięcy po ślubie, bez presji czasu w terminie i miejscu,  bądź miejscach jakie Wam odpowiadają.

Plener ślubny w Ogrodzie Botanicznym wymaga oprócz zakupienia biletów uiszczenia jednorazowej opłaty w wysokości 200 złotych. Nie wymaga wcześniejszej rezerwacji. Na stronie Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego jest możliwość sprawdzenia jakie rośliny znajdują się na jego terenie oraz galeria roślin które kwitną w danym miesiącu.

Ogród Botaniczny plener
plener ślubny w krakowskim ogrodzie botanicznym
sesja plenerowa w ogrodzie botanicznym
sesja zdjęciowa w ogrodzie botanicznym
ogród botaniczny plener ślubny
plener ślubny w Krakowie
fotografia ślubna Kraków
plener ślubny ogród botaniczny
sesja plenerowa w ogrodzie botanicznym
plener ślubny w ogrodzie botanicznym
Kraków sesja plenerowa
ogród botaniczny w Krakowie plener ślubny
ogród botaniczny Kraków sesja plenerowa
plener ślubny Kraków
Kraków plener ślubny
double exposure Kraków
plener ślubny Kraków
plener ślubny w Krakowie

« | »

1 Comment


  • W Ogrodzie Botanicznym w Krakowie byłem wiele razy na sesji narzeczeńskiej i raz na sesji ślubnej. Ania świetnie wypatrzone miejsca, detale na przykład te zdjęte buty przy ławce i szeroki kadr przy fontannie niesamowity. Oglądam bloga dalej wykorzystując zimowy czas na szukanie nowych miejsc plenerowych w naszych krakowskich okolicach. Pozdrawiam serdeczenie.

Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*