by Anna Renarda, 8 sierpnia 2017 , In Blog

Plener ślubny na zamku w Mosznej

Plener ślubny na zamku w Mosznej Pauli i Radka

Podczas pleneru ślubnego na zamku w Mosznej towarzyszyło nam bezchmurne niebo, krystaliczne powietrze i dość wysoka temperatura. Środek lata, piękna, soczysta zieleń, która swym bogactwem barw wzbogaciła ujęcia jest jednym z atutów tego miejsca. Na blogu umieszczam jedynie kilka z wybranych fotografii, abyście mogli odkryć potencjał, jaki ma dana miejscówka, a zespół pałacowo- zamkowy w Mosznej wraz z przyległym parkiem w stylu krajobrazowym ma ich wiele. Zamek w Mosznej to szczególne miejsce, nie tylko ze względów architektonicznych, ale również za sprawą wyjątkowych drzew, jakie tam rosną. Warto wcześniej odwiedzić miejsca, w których planujecie, aby odbyła się Wasza sesja zdjęciowa, czy klimat danego miejsca spełnia Wasze oczekiwania, ja ze swojej strony z przyjemnością wskażę Wam zalety oraz wady danej miejscówki.

Ślubne detale, szczególnie ich wybór nieraz spędza sen z powiek młodej parze. Chcemy, aby ślub był wyjątkowy i pełen cudownych wspomnień. A te małe, czasami niepozorne wybory sprawiają, że piękno wydobywa się z każdego, nawet najmniejszego elementu tej układanki, którą tak misternie układacie. Jako fotograf ślubny z przyjemnością uchwycę dla Was ślubne detale, które są szczególnie bliskie Waszemu sercu. Podczas pleneru ślubnego w Mosznej panna młoda zachwycała wyjątkowo pięknym welonem, który swą delikatnością nadał niezwykłej lekkości ujęciom, która w zestawieniu z ciężkim i surowym materiałem, jakim bez wątpienia jest kamień zachwycała swą delikatnością.

Plener ślubny na zamku w Mosznej Pauli i Radka,

odbył się w niezwykle przyjemnej atmosferze, idealnie nam się razem współpracowało, czego efektem są liczne przepiękne ujęcia.
plener ślubny na zamku w Mosznej
Moszna plener ślubny
sesja ślubna na zamku
plener ślubny na zamku w Mosznej
plener ślubny na zamku w Mosznej
sesja plenerowa
zamek w Mosznej
sesja plenerowa na zamku w Mosznej
plener ślubny Moszna
sesja plenerowa na zamku
plener ślubny

« | »

1 Comment


    • Andrzej
      Reply Cancel Reply
    • Sierpień 22, 2017

    Bajkowe miejsce na plener ślubny. Świetne zdjęcia!

Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*