fotograf ślubny Kraków
  • Share this portfolio
  • Previous Portfolio
  • Next Portfolio
  • Portfolio Detail
  • Change Portfolio Zoom
  • Portfolio List
  • Close Video

fotograf ślubny Kraków

21 marca 2016

Fotograf ślubny Kraków

Fotograf ślubny Kraków. To jeden z moich ulubionych kadrów z tego reportażu ślubnego. Lubię kiedy wszystkie elementy idealnie współgrają, czego efektem jest ta fotografia, którą chciałam się z Wami podzielić. Uosobienie wyrafinowanej elegancji – idealna fryzura, piękne kolczyki i zjawiskowa panna młoda złożyły się na ten wyjątkowy portret, wykonany podczas reportażu ślubnego w Krakowie.

To niesamowite, że ile sesji ślubnych, tyle niepowtarzalnych kreacji. Każda panna młoda ma swój indywidualny styl, a przyjęcie niepowtarzalny charakter, więc nie obawiaj się, że znudzona fotografowaniem kolejnego ślubu przysnę nad sałatką. Jako profesjonalny fotograf ślubny Kraków bacznie obserwuję, by w naturalnie pojawiających się spontanicznych reakcjach państwa młodych oraz gości weselnych nacisnąć spust migawki w odpowiednim momencie.

Jest wiele sposobów, by sportretować pannę młodą w dniu ślubu, a możliwych kompozycji dziesiątki. Lubię, kiedy udaje się podczas ślubnego reportażu zaplanować czas na sportretowanie panny młodej bądź pana młodego na osobności. Staram się wykorzystać w 100% czas, jakim dysponujecie podczas tego zabieganego i pełnego emocji dnia, by stworzyć dla Was kreatywne portrety.

Cieszy mnie, kiedy moi klienci czują się swobodnie w obiektywie aparatu, a pozowanie wspominają jako świetną zabawą. Zanim nadejdzie TEN dzień mamy okazję się spotkać, by omówić szczegóły sesji, chcę poznać Wasze oczekiwania, pomysły, by proponując Wam swoje usługi, jako fotografa ślubnego moja oferta była zgodna z Waszymi oczekiwaniami.

 

fotograf ślubny Kraków