fotograf ślubny małopolskie
  • Share this portfolio
  • Previous Portfolio
  • Next Portfolio
  • Portfolio Detail
  • Change Portfolio Zoom
  • Portfolio List
  • Close Video

fotograf ślubny małopolskie

15 września 2018

fotograf ślubny małopolskie

Czarno-biała fotografia wydobywa z ujęcia niesamowite, niczym niezmącone piękno chwili. Emocje przybierają wyraziste kształty, zdają się skupiać na sobie całą uwagę oglądającego. Tym razem w jednym punkcie czasowym spotkały się z nieokiełznanym wiatrem. Nadał on welonowi dynamiczny kształt, wzburzony niczym oceaniczne fale podczas sztormu w niebanalny sposób stał się istotnym elementem tej fotografii.

Kreatywne oraz entuzjastyczne podejście do pracy fotografa ślubnego pomaga mi w dokładniejszym uchwyceniu kalejdoskopu ludzkich emocji. Te kruche „stworzenia” uwięzione w kadrze zachwycają swą różnorodnością i złożonością. Staram się je uchwycić dla Was, aby za pomocą środka wyrazu, jakim jest fotografia ukazać „trochę Waszego świata”, pełnego najsubtelniejszych emocji.

W swojej pracy fotografa ślubnego staram się wydobyć walory danego ujęcia, aby jak w tym wypadku wyrazistość welonu idealnie współgrała z całą scenerią oraz klimatem danej sesji zdjęciowej. Ślubne detale stają się fragmentem rzeczywistości, otrzymują nowe znaczenie, stają się symbolem, pełniąc jednocześnie funkcję pamiątki, wspomnienia niesamowicie intensywnej w emocje chwili. 

Świat obrazu wprawia w zadumę swymi możliwościami, obrazy czy fotografie tylko pozornie milczą, nieraz bogactwo ich brzmienia jest tak donośne i barwne jak muzyka słyszana podczas koncertu orkiestry symfonicznej. 

Nasycone emocjami fotografie zebrane w ślubnym albumie są namacalnym dowodem na istnienie niepowtarzalnego piękna, jakie drzemie w młodej parze, potrzeba jedynie szczypty magii i odrobiny refleksu, aby oprawić je w ramki i uwięzić w obrazie.

fotograf ślubny małopolskie