fotografia ślubna w Krakowie
  • Share this portfolio
  • Previous Portfolio
  • Next Portfolio
  • Portfolio Detail
  • Change Portfolio Zoom
  • Portfolio List
  • Close Video

fotografia ślubna w Krakowie

27 lutego 2016

Fotografia ślubna w Krakowie.

Kraków pełen jest wyjątkowych miejsc, które mogą być idealnym tłem dla fotografii ślubnej. Od zabytkowych budynków, architektonicznych perełek, poprzez klimatyczne dzielnice do różnego rodzaju zakamarków pełnych wspomnień.

Ta fotografia ślubna została wykonana przy placu Szczepańskim, którego okolice, a zwłaszcza Pałac Sztuki w Krakowie są doskonałym miejscem na fotografię ślubną pełną czaru i elegancji. To co lubię najbardziej w tym ujęciu, to zestawienie bieli sukni panny młodej z kolorem wody, wydobywającej się z fontanny. Rozwiany welon dopełnił całość kompozycji, nadając tej fotografii ślubnej niepowtarzalny charakter. Krakowska fontanna, która została otwarta w 2010 roku nazywana jest grającą fontanną,  ponieważ w weekend odbywają się pokazy w rytm muzyki. Fontanna ta została zaprojektowana przez prof. Stefana Dousa.

Wybierając miejsce, gdzie ma się odbyć fotografia ślubna w Krakowie nie zapominajcie, że niektóre miejsca wymagają pozwolenia, bądź wniesienia dodatkowych opłat. Jednym z takich miejsc jest Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagielońskiego. Fotografia okolicznościowa, w tym fotografia ślubna wymaga wniesienia jednorazowej opłaty i wykupienia biletów wstępu. Jako fotograf ślubny jestem otwarta na Wasze propozycje dotyczące miejsca, które miałoby być tłem Waszej sesji. Zależy mi, aby moi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani, a fotografia ślubna mojego autorstwa opowiadała spójnie skomponowaną historię z wyjątkowego okresu Waszego życia.

fotografia ślubna w Krakowie