jesienny plener ślubny
  • Share this portfolio
  • Previous Portfolio
  • Next Portfolio
  • Portfolio Detail
  • Change Portfolio Zoom
  • Portfolio List
  • Close Video

jesienny plener ślubny

6 grudnia 2017

Jesienny plener ślubny na który umówiłam się z przemiłą parą nowożeńców dostarczył wspaniałego materiału. Ta sesja zdjęciowa odbyła się w przemiłej atmosferze i wyjątkowo pięknej pogodzie. Pogodne popołudniowe słońce swymi delikatnymi promieniami nadało delikatności i szczególnej oprawy ujęciom. Panna młoda wybrała bukiet ślubny, który swymi barwami idealnie pasował do pory roku, świetnie współgrał z otaczającą nas aurą pogodową, jaka towarzyszyła nam podczas tej sesji zdjęciowej.

Jesienny plener zdjęciowy to niekoniecznie deszczowa pogoda i przepiękne opadające liście o odcieniach barwy złota i czerwieni. Pogoda bywa kapryśna, czasami podczas sesji zdjęciowej potrafi nas zaskoczyć, słońce pojawi się na kilka sekund, by po chwili umknąć za wieloma warstwami chmur. Tym razem swą wyjątkową aurą pozwoliła nam zatrzymać ciepło jesieni, uwięzić je w kadrach.

Wyjątkowe, niepowtarzalne chwile z naszego życia można ocalić od zapomnienia na wiele sposobów, ja lubię kolekcjonować je w postaci obrazów, tworzyć historie, które będą zawierały jedyny w swoim rodzaju bukiet smakowy, który tworzycie Wy sami. Warsztat fotograficzny, nad którym nieustannie pracuję pozwala mi, aby ujęcia od strony technicznej były na jak najwyższym poziomie, jednak to co jest dla mnie najważniejsze, jako dla fotografa ślubnego, to uchwycenie tego, co jest pomiędzy dwojgiem zakochanych ludzi. Świat pełen emocji, których nieraz trudno ubrać w słowa.

Jesienny plener ślubny

po raz kolejny przypomniał mi, że miłość nie ma ograniczeń, bo miłość jest w Was i nie ma słów ani obrazów aby w pełni oddać za pomocą dostępnych form ekspresji uczucie, jakie łączy dwoje zakochanych ludzi. Dokładam wszelkich starań, abyście na fotografiach mojego autorstwa dostrzegli to, co tak bardzo bywa nieuchwytne, uczucie.

jesienny plener ślubny