pierścionek zaręczynowy
  • Share this portfolio
  • Previous Portfolio
  • Next Portfolio
  • Portfolio Detail
  • Change Portfolio Zoom
  • Portfolio List
  • Close Video

pierścionek zaręczynowy

27 lutego 2016

Szafir jest jednym z najpiękniejszych kamieni szlachetnych, któremu od lat przypisuje się magiczne moce, a w połączeniu z brylantami, pierścionek zaręczynowy panny młodej emanuje ponadczasową elegancją. Wykorzystałam moment podczas sesji narzeczeńskiej w okolicach Krakowa, w piękny jesienny dzień, by uwiecznić jego piękno w naturalnej kompozycji. Pierścionek zaręczynowy zawsze jest wyjątkowy dla przyszłej panny młodej, a tradycja wręczania go, jako symbolu miłości i obietnicy przyszłego małżeństwa jest bardzo długa. Moment, kiedy narzeczony wręczając pierścionek zaręczynowy, prosi przyszłą żonę o rękę, ma zagwarantowane miejsce w Waszym wspólnym banku wspomnień. To niepowtarzalna chwila i jedyna w swoim rodzaju, warta każdej łzy wzruszenia i uśmiechu, będącego wyrazem wyjątkowego szczęścia.

Narzeczeni spędzają miesiące, jeśli nie lata planując każdy detal ślubu, moją rolą jest, by na zdjęciach uchwycić to, co dla Was jest ważne, a sesja narzeczeńska jest idealnym momentem, by poznać Was i Wasze oczekiwania.

Fotografując ślubne detale, czy pisząc o nich nieraz zastanawiam się, czy samymi słowami można opisać wyjątkową więź, jaka łączy dwoje zakochanych. Życie jest jak niewyobrażalnie wielki ocean i fakt, że dwoje wyjątkowych i nietuzinkowych ludzi spotkało się i zdecydowało, by wspólnie kroczyć przez życie jest czymś wyjątkowym, bezprecedensowym. I tutaj zaczyna się moja rola, jako fotografa ślubnego – by uwiecznić bezcenne chwile, które chcecie ocalić od zapomnienia, by w dowolnej chwili móc na nowo je przeżywać.

pierścionek zaręczynowy