plener ślubny w górach
  • Share this portfolio
  • Previous Portfolio
  • Next Portfolio
  • Portfolio Detail
  • Change Portfolio Zoom
  • Portfolio List
  • Close Video

plener ślubny w górach

29 lipca 2016

Plener ślubny w górach

Leniwie poruszające się chmury zakryły zachodzące słońce, wieczorne powietrze swą rześkością otuliło młodą parę, podczas gdy wyjątkowy plener ślubny w górach miał się ku końcowi.

Wspólnie spędzony czas na świeżym powietrzu w malowniczym zakątku Polski obfitował w świetne kadry i masę pozytywnych emocji, które jako profesjonalny fotograf ślubny staram się dla Was uchwycić, abyście oglądając je po latach mogli poczuć zapach górskiego powietrza.

Miejsce gdzie odbędzie się plener ślubny zależy od tego, gdzie czujecie się swobodnie, zależy mi aby sesja zdjęciowa była dla Was wydarzeniem, które będziecie miło wspominać. Tylko od Was zależy, czy będzie to centrum miasta, ulubiona kawiarnia czy też przystanek, na którym wymieniliście pierwsze nieśmiałe spojrzenia.

Bardzo lubię czas, kiedy pary jakie mam przyjemność fotografować oswoją się na tyle z obecnością fotografa ślubnego, że zapominają o jego istnieniu.  Zawsze staram się dyskretnie dokumentować dla Was wyjątkowe wydarzenie, jakim niewątpliwie jest dzień Waszego ślubu, chcę abyście czuli się swobodnie i komfortowo w mojej obecności.

Dokładam wszelkich starań aby materiał jaki otrzymacie był na profesjonalnym poziomie i spełniał Wasze oczekiwania, dlatego podczas spotkania z przyjemnością odpowiem na Wasze pytania, zależy mi aby moi klienci byli w 100% zadowoleni ze współpracy ze mną.

Plener ślubny w górach w tak miłym i wyjątkowym towarzystwie upłynął niezwykle szybko, z przyjemnością podzielę się z Wami na blogu materiałem z tej sesji zdjęciowej.

plener ślubny w górach