plener ślubny na Pustyni Błędowskiej
  • Share this portfolio
  • Previous Portfolio
  • Next Portfolio
  • Portfolio Detail
  • Change Portfolio Zoom
  • Portfolio List
  • Close Video

plener ślubny na Pustyni Błędowskiej

6 grudnia 2016

Plener ślubny na Pustyni Błędowskiej należał do wyjątkowo udanych, wszystko idealnie ze sobą współgrało. Atmosfera panująca podczas sesji zdjęciowej była niezwykle miła, a współpraca układała się super. Materiał jest niezwykle bogaty, obfituje w ciekawe ujęcia, dzięki którym będę mogła opowiedzieć za pomocą fotografii historię Waszej miłości, a Pustynia Błędowska ze swym niecodziennym krajobrazem była idealnym tłem na sesję zdjęciową.

Plener ślubny zazwyczaj odbywa się kilka dni, bądź tygodni po złożeniu przez Was uroczystej przysięgi małżeńskiej, to okres pełen relaksu i dlatego bez presji czasu możemy umówić się na sesję zdjęciową. Jako fotograf ślubny bardzo lubię fotografować młode pary, kiedy opadnie cały stres związany z organizacją ślubu, a plener ślubny jest idealnym momentem, by po niezwykle czasochłonnych przedślubnych przygotowaniach w otoczeniu natury, na spokojnie uchwycić piękno łączącego Was uczucia.

Plener ślubny na Pustyni Błędowskiej to jeden z tych momentów w życiu fotografa ślubnego, których czaru nie da się zapomnieć. Zachodzące słońce, blask niebieskiego nieba i młoda para na tle tej wyjątkowej scenerii sprawiły, że plener ślubny na Pustyni Błędowskiej był niemal bajkowy. Mamy to szczęście, aby elementy baśniowe przeniknęły do naszego życia za sprawą matki natury oraz wyjątkowego uczucia, które sprawia że bliskość drugiej osoby osłodzi niejeden dzień. Jako doświadczony fotograf ślubny staram się, aby materiał mojego autorstwa spełniał Wasze oczekiwania, abyście mogli na zdjęciach zobaczyć SIEBIE w wyjątkowej odsłonie.

plener ślubny na Pustyni Błędowskiej