Plener ślubny w stylu rustykalnym
  • Share this portfolio
  • Previous Portfolio
  • Next Portfolio
  • Portfolio Detail
  • Change Portfolio Zoom
  • Portfolio List
  • Close Video

Plener ślubny w stylu rustykalnym

2 grudnia 2016

Plener ślubny w stylu rustykalnym zrealizowany na Pustyni Błędowskiej.

Życie nieraz miło nas zaskakuje. Czasami wystarczy jedna minuta spóźnienia, by we właściwym miejscu o odpowiedniej porze spotkać kogoś z kim chcielibyśmy dzielić swe życie. Uczucie, które łączy dwoje zakochanych w sobie ludzi jest bezcenne. Umiejętność współgrania dwojga ludzi o nieraz odmiennych charakterach jest niezwykłą sztuką, doceni ją każdy, kto ma szczęście by usłyszeć przepiękną melodię na dwa serca. Na tą wyjątkową melodię składają się – czułe słowa, wymowne gesty i niemal czarodziejskie spojrzenia, które swą niezwykłą mocą potrafią rozchmurzyć każde oblicze.

Plener ślubny w stylu rustykalnym

który miałam przyjemność fotografować w niezwykłej scenerii, jaką bez wątpienia jest Pustynia Błędowska, zaowocował pięknymi ujęciami. Pogoda była idealna jak na klimat sesji, którą wspólnie wraz z młodą parą zaplanowaliśmy, atmosfera była niezwykle miła.

Pustynia Błędowska ma wiele do zaoferowania, niesamowita przestrzeń oraz aura tajemniczości towarzyszy nam niemal na każdym kroku.

Młoda para wyglądała wyjątkowo pięknie, delikatny bukiet ślubny idealnie współgrał z fryzurą i kwiatowym wiankiem panny młodej, jednym słowem harmonia.

Jako dobry fotograf ślubny zawsze staram się pomóc Wam w wyborze miejsca, które najbardziej odpowiadałoby Wam jako tło do sesji zdjęciowej. Miejska dżungla, czy zaciszne tereny Pustyni Błędowskiej – każde miejsce jest dobre, jeśli czujecie się tam komfortowo.

Plener ślubny w stylu rustykalnym