plener ślubny Zalew Zakrzówek Kraków
  • Share this portfolio
  • Previous Portfolio
  • Next Portfolio
  • Portfolio Detail
  • Change Portfolio Zoom
  • Portfolio List
  • Close Video

plener ślubny Zalew Zakrzówek Kraków

27 lutego 2016

Plener ślubny Zalew Zakrzówek Kraków.

Fotografia ślubna, której niegdyś nieodłącznym elementem była studyjna sesja, od dawna odeszła do lamusa, jej nowszą wersją jest plener ślubny, który pozwala fotografowi ślubnemu na jak najwierniejsze oddanie klimatu sesji, pory roku oraz nadać spersonalizowanych cech ujęciom. Najważniejszą cechą pleneru ślubnego jest naturalność. Czas, w którym zazwyczaj umawiacie się na plener ślubny jest przepełniony radością i relaksem, bo cóż może być piękniejszego niż możliwość poruszania się w labiryncie życia w towarzystwie ukochanej osoby.

Plener ślubny Zalew Zakrzówek Kraków ma w sobie niezwykły urok, któremu trudno się oprzeć, zwłaszcza w słoneczne dni, kiedy słońce oświetla wapienne skały, a woda przyciąga wzrok swym przepięknym turkusowym kolorem. Jeśli zastanawiacie się, jakie miejsce wybrać na plener ślubny, rozważcie Zalew Zakrzówek Kraków, jako jedną z miejscówek. To magiczne miejsce o każdej porze roku, a paletą barw i malowniczym krajobrazem dostarcza idealnego tła, które jest niezwykle istotne podczas pleneru ślubnego.

Podczas tego pleneru ślubnego popołudniowe słońce nad Zalewem Zakrzówek oświetliło delikatnymi promieniami wapienne skały tworząc wyjątkowe tło dla tej fotografii. Nastrój, jaki panował podczas sesji był niezwykle romantyczny, a paleta barw idealnie z nim współgrała. Nie bez powodu niektórzy nazywają okolice Zakrzówka rajskim zakątkiem.

Plener ślubny Zalew Zakrzówek Kraków zaowocował klimatycznymi ujęciami, a jedno nich poniżej.

plener ślubny Zalew Zakrzówek Kraków