reportaż ślubny Wieliczka
  • Share this portfolio
  • Previous Portfolio
  • Next Portfolio
  • Portfolio Detail
  • Change Portfolio Zoom
  • Portfolio List
  • Close Video

reportaż ślubny Wieliczka

27 lutego 2016

Reportaż ślubny Wieliczka

Reportaż ślubny Wieliczka odbył się w super atmosferze, przy pięknej pogodzie i w przemiłym towarzystwie. Podczas ślubu zawsze staram się zaplanować czas, aby na osobności sportretować młodą parę, jest to szczególnie ważne, gdyż TEN dzień jest niepowtarzalny. Nieraz wystarczy kilka minut, by wykreować za pomocą fotografii miniaturową wersję rzeczywistości, która niemal jak esencja herbaty będzie swą mocą nadawać jej niepowtarzalnego smaku i aromatu.

Zależy mi, abyście podczas sesji zdjęciowej czuli się komfortowo i pozowanie potraktowali jako świetną zabawę. Emocje, jakie towarzyszą młodej parze w dniu ślubu nieraz powodują, że powietrze gęstnieje od uśmiechów, łez i szczerych życzeń gości weselnych. Reportaż ślubny Wieliczka obfitował w przepiękne ujęcia, a wspólny bank wspomnień młodej pary został wzbogacony o nowe, niepowtarzalne i niezwykle płoche momenty, zarejestrowane ze starannością i z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i warsztatu fotograficznego.

Zawsze bardzo mi zależy, by utrwalić w kadrze ulotność chwili, jej delikatność i niepowtarzalność. Jako profesjonalny fotograf ślubny chciałabym dla Was jak najwierniej udokumentować dzień Waszego ślubu, by łączące Was uczucie znalazło swe odbicie na fotografiach mojego autorstwa.

W tak wyjątkowym dla Was dniu ślubu dokładam wszelkich starań, by każdy istotny dla Was detal został uchwycony w kadrze, abyście oglądając zdjęcia po latach mogli na nowo cieszyć się wraz z bliskimi tym wyjątkowym dniem.

reportaż ślubny Wieliczka