przyjęcie weselne Karczma u Lipy
  • Share this portfolio
  • Previous Portfolio
  • Next Portfolio
  • Portfolio Detail
  • Change Portfolio Zoom
  • Portfolio List
  • Close Video

przyjęcie weselne Karczma u Lipy

27 lutego 2016

Przyjęcie weselne Karczma u Lipy. Wystrój karczmy, w której odbyło się przyjęcie, utrzymany jest w stylu rustykalnym, z dużą ilością naturalnego drewna, co jest typowym elementem wystroju karczm utrzymanych w stylu myśliwskim. Nieodłącznym elementem ozdobnym w miejscach, w których dominuje styl rustykalny są trofea myśliwskie, zazwyczaj zawieszone w widocznym miejscu. I to właśnie one przyciągnęły spojrzenie panny młodej.

Uwielbiam rodzinne spotkania niezależnie, czy to z okazji chrztu, urodzin czy wesela, kiedy z łatwością można wyczuć, iż więzy rodzinne są wyjątkowe i trwałe. Rodzina i przyjaciele, to cudowni współtowarzysze podczas słonecznych dni i zimowej zawieruchy.

Niezależnie od miejsca, w którym odbywa się przyjęcie weselne, jako profesjonalny fotograf ślubny dokładam wszelkich starań, by zdjęcia mojego autorstwa doskonale oddawały czas i klimat miejsca, w którym zostały zrobione.

Jest dla mnie wyróżnieniem, że mogłam udokumentować za pomocą fotografii ślubnej Wasze przyjęcie weselne. Atmosfera Karczmy u Lipy była wspaniała, goście weselni dopisali na parkiecie, a wśród nich młoda para. Udało mi się przycisnąć spust migawki dokładnie w momencie, kiedy panna młoda zatrzymała swój wzrok na trofeach łowieckich.

Zawsze, kiedy wspominam śluby, które miałam przyjemność fotografować z nostalgią myślę o nich, dla mnie to maraton wzruszeń. Dzień ślubu i złożenie przysięgi małżeńskiej jest tak niesamowitym i niepowtarzalnym przeżyciem, że od nadmiaru emocji powietrze gęstnieje, a łzy same cisną się do oczu.

Przyjęcie weselne Karczma u Lipy było jednym, z tych które trwale pozostaną w mojej pamięci. 

Karczma u Lipy