Romantyczna sesja ślubna
  • Share this portfolio
  • Previous Portfolio
  • Next Portfolio
  • Portfolio Detail
  • Change Portfolio Zoom
  • Portfolio List
  • Close Video

Romantyczna sesja ślubna

12 sierpnia 2016

Romantyczna sesja ślubna, którą miałam przyjemność fotografować na łonie natury obfitowała w przepiękne kadry, a jednym z nich chciałabym się z Wami podzielić.

Romantyczna sesja ślubna pośród drzew była pełna magii, klimat tego miejsca – intensywność zieleni, super światło i nastrój jaki panował podczas sesji zdjęciowej był wyjątkowy, całość zaowocowała  ciekawym i bogatym materiałem. Zawsze z niezwykłą starannością dopracowuję każdą sesję zdjęciową, staram się wzbogacać swój warsztat fotograficzny, ale przede wszystkim staram się wsłuchać w oczekiwania moich klientów. Dla mnie bycie dobrym fotografem ślubnym oznacza naciśnięcie spustu migawki w odpowiednim momencie – by ulotna chwila pozostała na zawsze uwięziona w czasie, aby z biegiem lat na fotografii mojego autorstwa moi klienci mogli jak w magicznym zwierciadle na nowo odtworzyć ten niezapomniany dzień.

Wielokrotnie wybierając zdjęcia, które trafią na bloga czy do portfolio zadaję sobie pytanie, na ile mój wybór pokrywa się z gustem moich klientów? Dlatego bardzo się cieszę i doceniam fakt, że decydujecie się na wybór mnie, jako Waszego fotografa ślubnego. Oferowana prze ze mnie usługa jest na profesjonalnym poziomie, a przede wszystkim macie możliwość wyboru – to Wy decydujecie, jakie zdjęcia mają być poddane profesjonalnej obróbce, gdzie odbędzie się sesja ślubna i jakie momenty z dnia ślubu są dla Was szczególnie ważne. Ja ze swojej strony dokładam wszelkich starań, aby każdy istotny dla Was, waszych bliskich czy zwyczajnie zabawny moment został uchwycony w kadrze.

Romantyczna sesja ślubna