sesja narzeczeńska
  • Share this portfolio
  • Previous Portfolio
  • Next Portfolio
  • Portfolio Detail
  • Change Portfolio Zoom
  • Portfolio List
  • Close Video

sesja narzeczeńska

27 lutego 2016

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska odbyła się w przemiłej atmosferze, w otoczeniu piękna natury. Delikatne słońce przebijające się przez korony drzew, mgła która dodała ujęciom aury tajemniczości, plus para narzeczeńska w jesiennych barwach, które idealnie współgrały z otaczającą nas przyrodą i z pozytywnym nastawieniem, zaowocowały super kadrami.

Natura każdego dnia budzi się do życia, dając nadzieję i pewność, że jutro nadejdzie. Zmienność pór roku szczególnie widoczna jest w ogrodach, które kwitną w okresie wiosenno – letnim a przechodzą w stan uśpienia w chłodniejszych jesienno – zimowych miesiącach. Uczucie, jakie łączy dwoje zakochanych ludzi jest jak niekończąca się wiosna, promienne uśmiechy, radosne spojrzenia i czułe słowa sprawiają, iż dzięki miłości nasze ogrody rozkwitają każdego dnia, by swym wyjątkowym pięknem rozpromieniać każdy poranek naszego życia, nawet jeśli za oknem śnieżyca. Nie ma nic piękniejszego i bardziej bezcennego niż możliwość dzielenie życia z bliską osobą.

Jest wiele pięknych miejsc, w których może odbyć się sesja narzeczeńska, dla mnie najważniejsze jest, abyście czuli się podczas sesji fotograficznej komfortowo i by materiał, jaki otrzymacie spełniał Wasze oczekiwania. Każda pora roku jest dobra, ma swoje atuty, ja z pewnością postaram się, aby niezależnie od panujących warunków atmosferycznych materiał był ciekawy i różnorodny. A przede wszystkim zależy mi, aby sesja zdjęciowa była dla Was świetną zabawą, abyście podczas naszego kolejnego spotkania w dniu ślubu czuli się swobodnie.

sesja narzeczeńska