sesja plenerowa zamek w Pieskowej Skale
  • Share this portfolio
  • Previous Portfolio
  • Next Portfolio
  • Portfolio Detail
  • Change Portfolio Zoom
  • Portfolio List
  • Close Video

sesja plenerowa zamek w Pieskowej Skale

23 marca 2016

Sesja plenerowa zamek w Pieskowej Skale.

Sesja zdjęciowa Justyny i Dawida odbyła się w przepiękne słoneczne popołudnie. Idealna pogoda na sesję plenerową w Ojcowskim Parku Narodowym, na terenie którego znajduje się sporo ciekawych obiektów. Jednym z nich jest zachwycający zamek, wspaniale odrestaurowany wraz z przylegającym do niego parkiem krajobrazowym. Ze względu na malownicze położenie oraz dostępność zamek jest odwiedzany przez licznych gości, dlatego decydując się na romantyczną sesję w pobliżu atrakcji turystycznej warto wcześniej odwiedzić daną miejscówkę, aby wybrać dzień tygodnia, czy porę dnia o której liczba zwiedzających jest mniejsza, o ile ma to dla Was znaczenie.

Jako dobry fotograf ślubny podczas spotkania poprzedzającego daną sesję zdjęciową staram się przedstawić Wam plusy oraz minusy danej lokalizacji. Ważne jest dla mnie, aby moi klienci czuli się komfortowo podczas sesji plenerowej, aby materiał zdjęciowy jaki otrzymają spełniał ich wymagania oraz był przygotowany na profesjonalnym poziomie.

Sesja plenerowa w Pieskowej Skale odbyła się w przemiłej atmosferze, magia miejsca i piękno miłości Justyny i Dawida obecne były niemal w każdym ujęciu. To niesamowite ile pokładów pozytywnej energii mieszka w ukochanym człowieku. Kochając ze wszystkich sił pragniemy, aby osoba której powierzamy swe serce czerpała z niego wszystko co najpiękniejsze, by każde słowo, nawet najmniejszy gest czy niepozorny uśmiech sprawiały, że wspólne życie pełne będzie pozytywnej energii, a każdy dzień wypełniał uśmiech ukochanej osoby.

sesja plenerowa Zamek w Pieskowej Skale