Sesja ślubna w górach
  • Share this portfolio
  • Previous Portfolio
  • Next Portfolio
  • Portfolio Detail
  • Change Portfolio Zoom
  • Portfolio List
  • Close Video

Sesja ślubna w górach

20 grudnia 2016

Sesja ślubna w górach jaką miałam okazję fotografować dla przemiłej pary młodej, odbyła się w malowniczych Bieszczadach, które znam od najmłodszych lat z rodzinnych wycieczek. Góry od zawsze swym wyjątkowym pięknem zachwycały mnie, sprawiając że podczas pieszych wycieczek trudno mi było oprzeć się, by nie uwiecznić ich na fotografii.

Emocje i uśmiechy, które niczym płoche motyle przysiadają na naszych twarzach podobnie jak zachodzące słońce są naturalnym pięknem samym w sobie, które chcielibyśmy aby wiecznie trwało. Fotografia ślubna oraz rozwój techniki w obecnych czasach pozwala na to, aby fotograf ślubny niczym rzemieślnik nawlekając perełki w postaci zdjęć z niezwykle ważnego okresu w Waszym życiu, jakim jest dzień Waszego ślubu, stworzył dla Was naszyjnik wspomnień. Naszyjnik ten w postaci profesjonalnie przygotowanego fotoalbumu ślubnego ponownie pozwoli Wam przywołać te wyjątkowe chwile, abyście w gronie bliskich Wam ludzi na nowo mogli cieszyć się nimi.

Sesja ślubna w górach

dzięki świetnej współpracy zaowocowała wyjątkowymi kadrami, pogoda swym dramatycznym ubarwieniem nadała oryginalnego charakteru tej sesji zdjęciowej. Czas zatrzymany w kadrze na ułamek sekundy przemienił się w wyjątkową pamiątkę, która pozwoliła aby płoche emocje zostały z nami na dłużej.

Sesja ślubna, na którą umawiamy się zazwyczaj w kilka dni, bądź tygodni po ślubie zazwyczaj daleka jest od pośpiechu i stresu, jaki bywa w dniu ślubu. Staram się, abyście czuli się komfortowo podczas sesji zdjęciowych, a materiał mojego autorstwa spełniał Wasze oczekiwania.

Materiał z sesji ślubnych na moim blogu oraz w portfolio – zapraszam.

sesja ślubna w górach