by Anna Renarda, 6 sierpnia 2014 , In Blog

Reportaż ślubny Wieliczka

Reportaż ślubny Wieliczka

Słoneczna sobota oraz cudowny reportaż ślubny Wieliczka. Ślub Kasi i Michała to dużo pozytywnych emocji, trochę usprawiedliwionego zdenerwowania oraz oczywiście całe pokłady uczuć. Podczas reportażu ślubnego bacznie obserwuję parę młodą oraz gości weselnych, jestem przygotowana na naciśnięcie spustu migawki w odpowiednim momencie, by zachować dla Was wspomnienia w postaci ślubnych zdjęć. Ślub dostarcza wielu wzruszających i chwytających za serce momentów. Chwila, w której para narzeczonych wkracza do kościoła, by przyjąć sakrament małżeństwa jest jedyna w swoim rodzaju, moment składania przysięgi małżeńskiej również, pierwszy taniec i wiele innych momentów w tym wyjątkowym dniu jest unikatowych. Decydując się na wybór fotografa ślubnego nie zapominajmy, że powtórki nie będzie. Tylko doświadczony fotograf ślubny, wyposażony w profesjonalny sprzęt będzie w stanie zapewnić Wam usługę na najwyższym poziomie.

Ślub odbył się w Kościele św. Klemensa w Wieliczce, a przyjęcie weselne w położonym na wzgórzu Folwarku Zalesie w Grajowie.

Jednym z moich ulubionych kadrów z reportażu ślubnego Wieliczka jest zdjęcie, kiedy państwo młodzi stoją na pierwszym planie, a tuż za nimi goście weselni. Folwark Zalesie ma wyjątkowe położenie, skąpany w zieleni, otoczony stylową zabudową  jest idealnym tłem dla reportażu ślubnego. Podczas przygotowań przedślubnych narzeczonych wspiera rodzina i przyjaciele, w trakcie uroczystości ślubnych nowożeńcy składają przysięgę małżeńską w otoczeniu rodziny i przyjaciół, a podczas przyjęcia weselnego nie byłoby tak świetnej zabawy, gdyby zabrakło na niej najważniejszych osób z Waszego życia. Czuję się wyróżniona, że zaprosiliście mnie na swój ślub, bym mogła go dla Was udokumentować.
Na stronie reportaż ślubny Wieliczka w postaci wybranych kart fotoksiążki a już wkrótce więcej zdjęć zaprezentowanych w ramach pokazu slajdów.

reportaż ślubny Wieliczka

fotografia ślubna Wieliczka

Kasia&Michał 003 (Sides 5-6)-Resizer-900Q100

fotograf ślubny Wieliczka

reportaż ślubny małopolskie

Kościół św Klemensa Wieliczka

reportaż ślubny Wieliczka

fotograf ślubny

reportaż ślubny Folwark Zalesie

ślub Folwark Zalesie

reportaż ślubny Wieliczka

Wieliczka fotograf ślubny

Folwark Zalesie reportaż ślubny

reportaż ślubny Wieliczka

przyjęcie weselne w Folwarku Zalesie

Wieliczka fotografia ślubna

| »

No Comments


Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*