by Anna Renarda, 22 października 2014 , In Blog , Portfolio

Reportaż ślubny Zamość

Reportaż ślubny Zamość

Dzisiaj na blogu reportaż ślubny Zamość oraz przemiła wiadomość, która własnie trafiła do mojej skrzynki.

” Dziękujemy za zdjęcia ślubne i za bonus! Zrobione przez Panią prezentacje bardzo się spodobały naszym znajomym, a mamy są wprost zachwycone i oglądają je niemal codziennie Jeszcze raz dziękujemy.” Agata&Łukasz

20 września 2014 roku w okolicach Zamościa, miasta zwanego „perłą renesansu”, którego starówka wpisana jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO, odbył się ślub Agaty i Łukasza. Jest coś specjalnego we wschodnich kresach Polski, a cieniste lasy Roztocza o każdej porze roku urzekają swym pięknem. Ślub odbył się w klimatycznym kościele pw. Świętego Jana Nepomucena w Suścu, zaś przyjęcie weselne w hotelu Antoni.
Para młoda otoczona była przez bliską, wspaniałą rodzinę i nietuzinkowych przyjaciół, którzy swą obecnością i radością uczynili ten niezwykły dzień jeszcze wspanialszym.

Deszczowa pogoda w dniu ślubu zawsze jest wyzwaniem, jeśli chodzi o reportaż ślubny  Zamość na zewnątrz. Jest wiele możliwości fotografowania pary młodej pod parasolem, jednak zawsze staram się, aby zdjęcia ślubne zrobione moim klientom były wyjątkowe w tak szczególnym dla nich dniu niezależnie od pogody. Jako doświadczony fotograf ślubny, jestem zaopatrzona w profesjonalny sprzęt i przygotowana by uchwycić nieoczekiwane wydarzenia, spontaniczne  gesty, jakich nie brakuje podczas ślubu.

reportaż ślubny

reportaż ślubny Zamość

fotograf ślubny

reportaż ślubny

fotograf ślubny Zamość

reportaż ślubny Zamość

fotografia ślubna

Agatka&Lukasz 009 (Sides 17-18)

Agatka&Lukasz 010 (Sides 19-20)

fotograf ślubny Zamość

fotograf ślubny

fotografia ślubna

reportaż ślubny Zamość

Agatka&Lukasz 015 (Sides 29-30)

reportaż ślubny

plener ślubny Kraków

fotografia ślubna

« | »

No Comments


Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*