fbpx
';
side-area-logo
Sesja kobieca – celebruj swoje piękno!

Bądź kobietą świadomą swego piękna, sesja kobieca jest świetnym rozwiązaniem aby celebrować twoje jestestwo. Postaw na niezależność, niezwiązaną z żadnymi trendami, bądź po prostu sobą.

Droga przez labirynt naszych doświadczeń bywa interesująca i inspirująca, niektóre wydarzenia przyspieszają ją, inne nieco zwalniają. Zależy mi na rejestrowaniu rzeczywistości w niepowtarzalnym ujęciu. Każda kobieta ma w sobie pewne zmysłowe piękno, a ja chcę je tylko wyeksponować, pokazać jego godność i wyrazistość.

Sesja kobieca – odważ się być tym kim chcesz

Jest coś niezwykłego w naturalnym, delikatnym i bezgłośnym pięknie kobiet.  Dlatego fotografia dla kobiet zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. Zależy mi, aby uwiecznić to, co niepowtarzalne, abyś zobaczyła swoją niezwykłość.

Umiejetność cieszenia się z prostoty i piękna dnia codziennego jest niezwykle trudną sztuką. Znajdowanie w sobie radości z chwili czy docenianie siebie wyrzeźbionego ręką czasu są pięknym przykładem na pogodne i harmonijne życie, które z czasem zyskuje niepowtarzalny urok.

Podczas sesji kobiecej staram się podkreślić naturalne walory i urok kobiecego piękna. W subtelny i dyskretny sposób chcę ukazać, że warto celebrować siebie.

Zdawałoby się, że trzeba iść nieustannie do przodu, jeśli chce się zgłębić świat, czasami jednak warto się cofnąć o krok, aby docenić ile wysiłku i pracy kosztowało nas bycie tu i teraz. Utrwalenie twojej interpretacji piękna jest motorem mojej działaności.

Sesja kobieca – celebruj swoje piękno!

Koniecz­no­ścią było to jej piękno zare­je­stro­wać, niczym melo­dię o dosko­nale zestro­jo­nym brzmie­niu, melo­dię, która przez otwarte okno wycho­dzi na ulicę, a prze­chod­nie, jeśli nie są cał­kiem głusi, nawet i bez­wied­nie umiesz­czają ją w pamięci; w jej twa­rzy biły zrów­no­wa­że­nie, spo­kój, skrom­ność i samo­świa­do­mość, kobieca god­ność.

Sándor Márai

Wystarczy rzut oka na różnorodność kobiecych spojrzeń, aby dostrzec jak wiele niezbadanych, niezdefiniowanych i ukrytych pod wieloma warstwami doświadczeń jest w nich ukrytych emocji i wspomnień. Piękno w naturalnej i najczystszej formie. Wykonywanie kobiecych portretów jest pasjonujące, zajmujące i intrygujące.

Fotografia studyjna – portret kobiety niezależnej

Zobacz siebie z innej perspektywy, zrób sobie prezent w postaci sesji kobiecej. Czy to z powodu urodzin, rocznicy ślubu czy dla własnej przyjemności, bo właściwie czemu nie? Każda chwila jest dobra aby zrobić coś niecodziennego, pozwól sobie na celebrowanie swojego piękna, jesteś tego warta.

Zdjęcia silnie przemawiają do wyobraźni, pozwalają dostrzec to, co jest ukryte w kobiecie dnia codziennego.  Zapraszam do przejrzenia moich prac.
Jesteś unikalna, podczas sesji kobiecej wydobędę drzemiące w tobie piękno.

Anna Renarda