fbpx
';
side-area-logo
Sesja kobieca w czarno-białej odsłonie

Aktywizująca pozytywne myślenie sesja kobieca w czarno-białej odsłonie jest tym, czego potrzebujesz. Czy zastanawiałaś się kiedyś jak chciałabyś być zapamiętana? Jako kobieta zmysłowa, odważna, przebojowa, ceniąca prywatność czy szalona pasjonatka życia codziennego? Jest tyle ról w których kobiety odnajdują się tak doskonale. Dlaczego wybierać tylko jedną opcję?

Sesja kobiecato coś dla ciebie.

Manifestacja piękna w unikalnym wydaniu. Uchwycona w monochromatycznej odsłonie daje możliwość skupienia się na emocjach. I chociaż nasz codzienny świat wypełniony jest barwami, biel i czerń nie straciły na swojej popularności. Podczas sesji zdjęciowej chcę uchwycić coś więcej, niż wyizolowany wycinek rzeczywistości. Kobietę jaką jesteś. Zależy mi na szczerym obrazie, z którym będziesz się utożsamiała.

Pozwól, że opowiem twoją historię za pomocą zdjęć. Stwórzmy razem obraz który będzie kwintesencją ciebie. Chciałabym, abyś była z niego dumna. Pozwól, że pokażę ci jaka jesteś fotogeniczna, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Sesja kobieca

jest idealnym prezentem dla ciebie, twojej rodziny czy znajomych. Pokażmy jak skomponowany jest twój świat, ile w nim piękna i unikatowości. Czas umyka nam nieustannie, warto na krótką chwilę go zatrzymać, uwięzić w kadrze, aby móc nieco dłużej cieszyć się z jego istnienia.

Chciałabym opowiedzieć twoją historię, przyozdobić ją w autentyczne i ujmujące fotografie, którymi z przyjemnością podzielisz się z innymi. Siła wyrazu jest ważna, ale nie najistotniejsza. Znamiennym jest, abyś utożsamiała się ze swoim portretem.

Bądź podróżnikiem przechadzającym się po meandrach swoich wspomnień.

Sesja kobieca w czarno-białej odsłonie

Portret kobiety 

Indywidualny, ciepły, szczery i pełen emocji, taką chce cię uchwycić. Miej poczucie intensywnej wyjątkowości i piękna, pozwól że unieruchomię cię w stanie przejściowym. Twoja kobiecość to suma niekończących się doświadczeń, wyobrażeń i nienamacalnych emocji. Ta, którą jesteś, byłaś. Ta którą się stajesz, staniesz. Nic banalniejszego, jak uchwycić kobietę, żartuję.

Zobacz siebie w nowej odsłonie, zapraszam na sesję kobiecą!

Kobiece sesje wizerunkowe – fotograf Kraków.

Anna Renarda