fbpx
';
side-area-logo

Doceń siebie, jesteś unikalna.

Sesja kobieca pozwoli ci oderwać się od codzienności, wydobędzie na światło dzienne twoje piękno. Stawanie się sobą jest długotrwałym i nieustannym procesem. Czasem jest jak jazda bez trzymanki, czasami idzie nam jak po grudzie, niemal każdy dzień pozostawia po sobie prezenty w postaci pięknych i wzruszających wspomnień. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, zobacz siebie w niecodziennej odsłonie. Umów się na sesję kobiecą.

Piękno drzemiące w nas, kobietach jest unikatowe i niepowtarzalne. Każda z nas ma w sobie jego nieograniczone pokłady, wystarczy się zatrzymać na chwilę, by je dostrzec. Chciałabym utrwalić jego wielowarstwowość, odszyfrować choć w małym stopniu mnogość jego znaczeń, ukrytą za woalką codzienności.

Sesja kobieca

ukazuje panoramę kobiecego życia w profesjonalnym wydaniu. Z codziennego zacisza wydobądź skropione pięknem gesty, wspomnienia czy ulotne marzenia, na kanwie których usnujemy wyjątkowy materiał zdjęciowy. Lubię wydobywać z egzystencjalnej codzienności portret intrygującej kobiety jaką zapewne jesteś. Nawet jeśli nie masz w sobie na tyle śmiałości, aby się do tego przyznać. Postaram się, abyś to zobaczyła na fotografiach mojego autorstwa.

Każda z nas jest wartościową kobietą, pełną pasji i wyrazistą, tylko nie zawsze znajdujemy odpowiednie narzędzia, aby to wyrazić. Czasami trzeba dojrzeć do pewnych decyzji. Proces stawania się sobą bywa pasjonującą przygodą, który wartałoby uczcić portretem kobiety silnej i niezależnej, pełnej pasji, subtelnej i wyjątkowej. Chciałabym, aby obraz jaki powstanie podczas naszej współpracy wywoływał uśmiech na twojej twarzy, koił myśli, dawał poczucie spełnienia i satysfakcję z tego kim jesteś.

Pozwól sobie na więcej, umów się na sesję kobiecą.

Jeśli zastanawiasz się po ci właściwie taka sesja kobieca, to z przyjemnością umówię się na rozmowę, czy spotkanie przy filiżance kawy, abyś mogła oglądając moje prace podjąć decyzję, czy ta przygoda jest dla ciebie. Pomyśl, czemu nie?

„Pierwsza recenzja przyniosła mi dochód wysokości funta, dziesięciu szylingów i sześciu pensów, za które nabyłam perskiego kota. potem zrobiłam się ambitniejsza. Perski kot jest w porządku, powiedziałam sobie; ale perski kot mi nie wystarczy.”

Virginia Woolf

Przy pomocy obrazów pozwoli ona ukazać jak najwierniej to możliwe harmonię twojego wewnętrznego świata. Poddana profesjonalnej obróbce będzie świetnym prezentem dla bliskiej ci osoby, niech inni zobaczą twoje prawdziwe piękno.

Sesja kobieca pozwoli na wyrażenie choć części tego, kim jesteś, wyrazistą istotą ukrytą w tłumie.

Anna Renarda