by Anna Renarda, 3 października 2014 , In Blog

Sesja narzeczeńska Ewy i Michała

Sesja narzeczeńska Ewy i Michała. Zapewne zastanawiacie się, czym jest sesja narzeczeńska? To zabawna i na luzie sesja portretowa, która pozwala parze na obycie się z aparatem, aby w dzień ślubu zupełnie na niego nie zwracać uwagi.  Spotkanie z Ewą i Michałem właśnie takie było – pełne humoru i radości. Można by rzec, co ten Kraków ma w sobie magicznego? Klimatyczne knajpy, historyczne miejsca i cudowne kopce, z których rozciąga się przepiękny widok na panoramę Krakowa. Jedną z bardzo charakterystycznych dzielnic Krakowa obok Kazimierza (dzielnica Stare Miasto) i Nowej Huty jest Podgórze, niegdyś samodzielne miasto, którego charakter mimo upływu lat zachował się do dziś. Podgórze ma bogatą historię i wiele wyjątkowych miejsc, które warto odwiedzić. Jednym z nich jest kopiec Kraka, z którego szczytu rozciąga się wyjątkowy widok. Z powstaniem kopca Krakusa wiąże się wiele legend i choć dzisiaj trudno zdecydować, która z nich jest najbardziej prawdopodobna, możecie być pewni, że widok, jaki ujrzycie z jego szczytu jest niepowtarzalny, a sesja narzeczeńska Ewy i Michała jest tego dowodem.

Wybór lokalizacji, która posłuży za tło sesji narzeczeńskiej, kiedy do wyboru ma się Kraków bywa trudny. Mieszkając w Krakowie chętnie zaproponuję miejsca, które mogłyby się Wam spodobać, ale pamiętajcie – to Wasza sesja narzeczeńska, ja z przyjemnością poznam miejsca bliskie Waszemu sercu. Miejsca, które są dla Was ważne – pierwszych nieśmiałych uśmiechów, przypadkowych spotkań czy niemych świadków pączkującego w Was uczucia, które przerodziło się w to niezwykłe uczucie, jakim jest miłość. Pięcioliterowy wyraz o niezwykłej mocy, który będzie Waszym zamkiem warownym, ostoją podczas życiowej drogi .

sesja narzeczeńska - Ewa i Michał

sesja narzeczeńska

fotografia ślubna

sesja narzeczeńska Kraków

fotograf Kraków

fotograf Kraków

fotografia ślubna Kraków

fotograf ślubny Kraków

sesja narzeczeńska Kraków

sesja narzeczeńska

« | »

1 Comment


    • Nilce
      Reply Cancel Reply
    • Marzec 4, 2015

    Fenomenalne kadry, zupełnie odświeżony i inny Kazimierz niż znam, w pozytywnym wydźwięku tego słowa, dodatkowo bardzo fajna obróbka, nieźle. Gorąco kibicuję, będę tu zaglądał

Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*