by Anna Renarda, 21 marca 2016 , In Blog

Sesja narzeczeńska Kraków

Sesja narzeczeńska Kraków

Krótka sesja narzeczeńska Kraków, na którą umówiłam się z Gosią i Damianem zaowocowała fajnymi, naturalnymi kadrami, z których kilka możecie tutaj obejrzeć. Sesja zdjęciowa odbyła się w tygodniu poprzedzającym ślub, więc była również wspaniałą okazją do lepszego poznania się oraz omówienia wszystkich szczegółów dotyczących oprawy fotograficznej zbliżającego się dnia ślubu.

Kraków i jego okolice są wyjątkowym miejscem na sesję narzeczeńską i w zależności od czasu jakim dysponujecie, zawsze znajdzie się miejsce, w którym poczujecie się komfortowo podczas sesji zdjęciowej. Staram się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom moich klientów, jestem elastyczna i zawsze chętna do współpracy. Kiedy umawiamy się na sesję narzeczeńską pora roku nie jest tak istotna jak w przypadku sesji plenerowej, może ona odbyć się na dzień, dwa lata czy trzy miesiące przed ślubem – od Was zależy w jakim terminie chcielibyście, aby sesja narzeczeńska się odbyła.

Po latach z nostalgią wspominamy okres narzeczeństwa, kiedy powietrze gęstnieje od namiaru emocji, a radość z każdej wspólnie spędzonej chwili jest na wagę złota. Mamy czas na wspólne wschody i zachody słońca, czułe spojrzenia, a wspólnie wypita filiżanka kawy dostarcza nam życiowej energii, bo czego potrzebuje dwoje zakochanych ludzi, jak nie wzajemnego wsparcia partnera, jego uśmiechu i słów „Dzień dobry Kochanie”.

Jednym z moich ulubionych zdjęć z tej sesji narzeczeńskiej Kraków jest ujęcie, kiedy spojrzenie panny młodej wyraża więcej, niż można by opisać za pomocą słów. Kiedy spotkają się dwa tak wyjątkowe spojrzenia, to czas by zacząć spełniać wspólne marzenia.

 

sesja narzeczeńska w Krakowie
sesja narzeczeńska
fotograf ślubny Kraków
sesja narzeczeńska Kraków
sesja narzeczńska
sesja narzeczeńska w Krakowie
fotograf ślubny
sesja narzeczeńska Kraków sesja narzeczńska Kraków fotograf ślubny Kraków sesja narzeczeńska w Krakowie _01A0984 fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny sesja narzeczeńska

« | »

No Comments


Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*