by Anna Renarda, 1 lutego 2017 , In Blog

sesja narzeczeńska w Krakowie

Sesja narzeczeńska w Krakowie Magdy i Piotra

Do spotkań z moimi klientami zawsze podchodzę pełna entuzjazmu i pozytywnego nastawienia, ważne jest dla mnie, aby materiał jaki otrzymacie z sesji zdjęciowej mojego autorstwa spełniał Wasze oczekiwania. Bywa, iż macie sprecyzowane poglądy, dokładnie wiecie w jakim miejscu powinna się odbyć Wasza sesja narzeczeńska w Krakowie, jakie ujęcia chcielibyście abym dla Was utrwaliła, jak podczas tej sesji zdjęciowej – Magda, wielbicielka czarno białych zdjęć, większość ujęć otrzymała w monochromatycznym wydaniu, kilka ujęć pozostawiłam w kolorze. Wasze upodobania są dla mnie najważniejsze, jako dobry fotograf ślubny z przyjemnością Wam doradzę w sprawie miejscówki, pory roku czy dnia, z przyjemnością również poznam Wasze propozycje, abyście czuli się komfortowo podczas sesji narzeczeńskiej.

Sesja narzeczeńska w Krakowie

odbyła się w przemiłej atmosferze, z pozytywnym nastawieniem, dzięki czemu nasza współpraca zaowocowała super kadrami. Pogoda była wręcz wspaniała, idealna by zatrzymać w czasie ulotność chwili, która dzięki fotografii na zawsze pozostanie uwięziona w ciepłych spojrzeniach i romantycznych gestach.

Miłość to niezwykły orzeszek, który każdy musi rozłupać sam, a najlepiej w towarzystwie tej niezwykłej osoby, z którą chcielibyśmy się dzielić każdym porankiem, łzą szczęścia czy pięknem codzienności.
Kilka ujęć z sesji narzeczeńskiej w Krakowie – okolice kopca Kraka i podgórskie klimaty, musiałam umieścić na blogu:)

sesja narzeczeńska Kopiec Kraka
sesja narzeczeńska w Krakowie
sesja narzeczeńska w Krakowie
Kraków sesja narzeczeńska
fotograf ślubny Kraków
sesja narzeczeńska Kraków
Kraków fotograf ślubny
sesja narzeczeńska w mieście
zdjęcia narzeczeńskie Kraków
Kraków sesja narzeczeńska
sesja narzeczeńska Kraków

« | »

No Comments


Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*