by Anna Renarda, 13 kwietnia 2016 , In Blog

Sesja narzeczeńska w Ojcowie

Jesienna, romantyczna sesja narzeczeńska w Ojcowie.

Każda pora roku ma swój urok i atuty wynikające ze zmian zachodzących w przyrodzie. Ojcowski Park Narodowy swym wyjątkowym krajobrazem, urzekającymi dolinkami i naturalnymi formacjami skalnymi o każdej porze roku ma do zaoferowania bogatą paletę barw. Jesienią naturalnie występująca mleczna mgła ma w sobie coś z tajemniczości i klimat, jaki panuje podczas sesji zdjęciowej o tej porze roku jest niesamowity. Ciekawe ubarwienie liści, słońce ukryte za chmurami i cała paleta barw, jaką oferuje jesień, czyni tą porę roku wyjątkową.

Umawiając się na sesje narzeczeńską z doświadczonym fotografem ślubnym, zyskujecie pewność, że każda pora roku będzie dla niego idealna, a materiał z sesji narzeczeńskiej będzie przygotowany na profesjonalnym poziomie.

Podczas romantycznej sesji narzeczeńskiej w Ojcowie, nie mogło zabraknąć w kadrze najistotniejszego detalu, jakim jest pierścionek zaręczynowy. Odkąd pamiętam lubiłam fotografować ślubne detale, a szczególnie pierścionki zaręczynowe. Za każdym razem staram się wykreować nową, ciekawą kompozycję, która będzie idealnie pasowała do stylu i klimatu sesji.

Podczas sesji narzeczeńskiej w Ojcowie udało mi się stworzyć naturalną kompozycję z jesiennych darów, która idealnie współgrała z pięknym szafirem. Promienie słońca, delikatnie przedzierające się przez jesienną aurę rozświetliły złotym blaskiem pierścionek zaręczynowy. Jedną z najcenniejszych cech fotografa ślubnego jest umiejętność pracy z naturalnym światłem. Dobry fotograf wie, jak efektywnie wykorzystać atuty światła zastanego niezależnie od pory dnia czy warunków atmosferycznych.

 

sesja narzeczeńska Ojców
sesja narzeczeńska w Ojcowie
sesja w Ojcowskim Parku Narodowym]
Ojcowski Park Narodowy sesja narzeczeńska
sesja narzeczeńska
sesja narzeczeńska
Ojców sesja narzeczeńska
sesja zaręczynowa
Ojców plener
Ojcowski Park Narodowy
pierścionek zaręczynowy
Ojców sesja fotograficzna
jesienna sesja narzeczeńska
_83A3973
sesja narzeczeńska w Ojcowie
sesja zaręczynowa
fotografia ślubna

« | »

1 Comment


    • Joanna
      Reply Cancel Reply
    • Kwiecień 25, 2016

    Piękna przyroda i piękna para.

Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*