by Anna Renarda, 17 sierpnia 2014 , In Blog

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska

W trakcie tego wyjątkowo gorącego dnia odbyła się letnia sesja narzeczeńska Agatki i Andrzeja. Radosna atmosfera, jaka panowała podczas tej sesji zdjęciowej nadała jej wyjątkowej lekkości. Uśmiech, który niemal nie schodził z twarzy Agatki podczas tej sesji narzeczeńskiej udzielił się i mnie.

Dokładam wszelkich starań i każdego roku wzbogacam swój warsztat fotograficzny, aby bezszelestne spojrzenia dwojga zakochanych w sobie ludzi, których mam przyjemność fotografować znalazły swe odbicie w materiale na profesjonalnym poziomie mojego autorstwa. Fotografia posługuje się uniwersalnym językiem, obrazy zrozumiałe są dla większości z nas, a ja jako dobry fotograf ślubny staram się za pomocą tych obrazów opowiedzieć historię Waszej miłości. Nie trzeba słów, by opisać uczucie, jakie Was łączy, miłość można spotkać w Waszych spojrzeniach.

Nasze popołudniowe spotkanie, w fotograficznym skrócie, na kartach fotoalbumu oraz pokaz slajdów z większą ilością ujęć. Każda sesja narzeczeńska jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Jako fotograf ślubny staram się niemal uwięzić w czasie Wasze ulotne spojrzenia i radość, jaka emanuje z każdego Waszego gestu, by po latach na kartach fotoalbumu mojego autorstwa obecne były emocje wyrażające łączące Was uczucie. Chciałabym aby sesja narzeczeńska dostarczyła Wam niewyczerpanego źródła najpiękniejszych wspomnień z wyjątkowego okresu waszego życia, jakim jest czas narzeczeństwa.

 

 

A&A from Anna Renarda on Vimeo.

« | »

No Comments


Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*