by Anna Renarda, 21 grudnia 2016 , In Blog

Sesja ślubna na Pustyni Błędowskiej

Sesja ślubna na Pustyni Błędowskiej

Wasza księga czasu, do której i ja miałam przyjemność dołożyć maleńki rozdział w postaci fotografii ślubnej, wypełnia się nieustannie. Każdy dzień w towarzystwie ukochanej osoby jest pięknem i darem samym w sobie, a dzień Waszego ślubu jest jednym z niepowtarzalnych i wyjątkowych momentów, które warto utrwalić za pomocą sesji ślubnej. Troska i czas jaki poświęcacie, abyście mogli w gronie bliskich Wam ludzi dzielić się swym szczęściem widoczna jest na każdym ujęciu z reportażu ślubnego, jaki miałam przyjemność dla Was wykonać.

Sesja ślubna na Pustyni Błędowskiej

obfitowała w przepiękne kadry, księga czasu w postaci fotoalbumu będzie piękną pamiątką, którą z przyjemnością przygotuję dla Was.
Wybór Pustyni Błędowskiej jako tła na sesję ślubną okazał się strzałem w dziesiątkę, jej wyjątkowy krajobraz stanowił idealne zestawienie w połączeniu z aurą, jaka panowała tego dnia.

Dysponując czasem podczas sesji ślubnej nie jesteśmy ograniczeni do jednego miejsca, okolice nawet dużych miast kryją w sobie wiele ciekawych zakamarków, które z pewnością będą idealnym tłem dla sesji zdjęciowej. Podobne było i tego dnia, okolice Pustyni Błędowskiej obfitują w tereny zielone, ukwiecone łąki i zaciszne gaje, które przyciągają swą malowniczością. Gra barw, jaką stworzyć mogła jedynie matka natura ma wiele do zaoferowania, dobry fotograf ślubny z pewnością będzie wiedział, jak wykorzystać światło jakie ma do zaoferowania pora dnia oraz atuty miejsca, w którym odbywa się dana sesja zdjęciowa.

 

plener ślubny na pustyni Błędowskiej
plener ślubny w stylu rustykalnym
leśny plener ślubny
sesja ślubna na Pustyni Błędowskiej
plener ślubny Puszcza Błędowska
Pustynia Błędowska plener ślubny
sesja ślubna Puszcza Błędowska
fotografia ślubna Kraków
fotograf ślubny Kraków
sesja ślubna na pustyni Błędowskiej
plener ślubny na Pustyni Błędowskiej

« | »

No Comments


Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*