';
side-area-logo

Idealnym rozwiązaniem dla mniejszych i większych firm jest sesja wizerunkowa w miejscu pracy. Pokaż innym przestrzeń w jakiej pracujesz, a tym samym zaznacz swoją obecność w mediach społecznościowych profesjonalnym portretem biznesowym. Jest on istotnym narzędziem w budowaniu wizerunku twojej osobistej marki i postrzeganiu firmy.

Komunikat wizualny stanowi niezwykle ważny element w dzisiejszym świecie biznesu. Stawiając na współpracę z dobrym studio wizerunku i portretu masz gwarancję profesjonalnej obróbki materiału. Wybierz doświadczonego fotografa, który utrwali portret twojego sukcesu.

Jeśli zastanawiasz się czy sesja wizerunkowa bądź biznesowa jest dla Ciebie, odpowiedz sobie na kilka podstawowych pytań:

  1. Profesjonalny portret biznesowy, czy może wystarczy smartfonowe selfie.
  2. Świat obrazu oraz jego rola w postrzeganiu firmy.
  3. Jak postrzegają mnie partnerzy biznesowi oraz klienci.
  4. Mój wizerunek, co go wyróżnia.
  5. Czy zarządzam świadomie swoją marką osobistą, czy warto w nią inwestować.

Wykorzystaj swoją szansę na trwały i autentyczny ślad w świecie biznesu, bądź perfekcjonistą oraz inspiracją dla innych. Przemyślane podejście do budowania marki osobistej procentuje, a fotografia biznesowa i wizerunkowa jest jednym z narzędzi pozwalającym na świadome zarządzanie nią.

Fotografować to, co trwałe z pomocą tego, co wieczne.

Harry Williams

Współpraca z Pauliną Sabat Beauty Studio jest jednym z przykładów, jak osiągnąć pozytywne efekty dzięki przemyślanemu podejściu do tematu. Paulina jest świadomą osobą a także ukierunkowaną na sukces, pełną pasji i zamiłowania do wykonywanego zawodu.

Aktywne budowanie wizerunku

Wykorzystując instrument, jakim jest aparat fotograficzny staram się stworzyć komunikat wizualny odpowiadający twoim potrzebom i wyobrażeniom. Świat obrazu choć niemy pełen jest symboli i niesie za sobą wiele skojarzeń, moją rolą jest, aby były one doskonałym narzędziem w konsekwentnym i autentycznym kreowaniu twojego wizerunku.

Wizerunek jest znamienny dla budowania pozycji w świecie biznesu. Ważne, aby przyszli klienci widzieli w tobie potencjał i możliwości. Przekaz dobrego portretu biznesowego ma być czytelny, a wręcz oczywisty dla innych, jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie, a inwestycja w sesję wizerunkową jest jednym z elementów potwierdzających twoje aktywne zaangażowanie w proces budowania skutecznego wizerunku.

Anna Renarda