by Anna Renarda, 3 marca 2015 , In Blog

Sesja zaręczynowa Bieszczady

Sesja zaręczynowa Bieszczady

Zaręczyny to więcej niż piękny pierścionek.
To początek planowania wspólnej przyszłości oraz przygotowań do tego Wielkiego Dnia. Planujecie ślub, listę gości, wybieracie suknię, garnitur, obrączki i wiele innych ślubnych detali, których ilość w obecnych czasach może przyprawić o zawrót głowy. W natłoku spraw do załatwienia zastanawiacie się, czy warto tracić cenny czas i umawiać się na przedślubną sesję zaręczynową? Jeżeli sesja zaręczynowa znalazła swoje miejsce w Waszym przedślubnym terminarzu proszę podzielcie się swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami z tego dnia. Czy warto było przeznaczyć dzień na wspólną zaręczynową sesję zdjęciową?
W lutym miałam przyjemność spotkać się na sesji zaręczynowej z Arletą i Tomkiem. Była to jedna z najbardziej romantycznych, radosnych i obfitujących w niespodzianki sesji, jakie dane mi było do tej pory fotografować. Zimowa aura stanowiła całkowite przeciwieństwo atmosfery, jaka panowała podczas sesji zaręczynowej.

Część zdjęć wykonana została nad Zalewem Solińskim w okolicach Polańczyka. Zalew ten jest największym sztucznym akwenem w Polsce, znanym ze zróżnicowanej linii brzegowej oraz malowniczych zatoczek, a swym pięknem przyciąga turystów o każdej porze roku. Regionalna „Oberża u Zakapiora”, znajdująca się w centrum uzdrowiska Polańczyk, ma w swoim menu potrawy kuchni łemkowsko-bojkowskiej. Oberża ta była bardzo przytulnym i klimatycznym przystankiem w trakcie tej sesji zaręczynowej.
Z Polańczyka pojechaliśmy do Zagórza, gdzie znajdują się jedne z nielicznych zachowanych w Polsce ruin warownego klasztoru. Klasztor oo. Karmelitów Bosych, a właściwie jego ruiny znajdują się na wzgórzu Mariemont, z którego rozpościera się piękny widok na okolicę. Piękno krajobrazu oraz pozostałości po niegdyś przepięknym klasztorze zaszczycił swą obecnością Karol Wojtyła, zanim stał się papieżem Janem Pawłem II.

Niżej mały sneak peek z sesji zaręczynowej.

sesja zaręczynowa

oberża u zakapiora

sesja narzeczeńska

Bieszczady sesja zaręczynowa

Polańczyk sesja narzeczeńska

sesja zaręczynowa

sesja plenerowa

zaręczyny

zaręczyny w bieszczadach

sesja zaręczynowa w Polańczyku

Klasztor oo. Karmelitów Bosych w Zagórzu

klasztor w Zagórzu sesja zaręczynowa

Zagórz sesja zaręczynowa

ruiny klasztoru w Zagórzu

Arletta ed from Anna Renarda on Vimeo.

« | »

1 Comment


    • Kacper
      Reply Cancel Reply
    • Kwiecień 4, 2015

    Świetne kadry i cudowne kolory!!

Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*