by Anna Renarda, 5 grudnia 2017 , In Blog

Wrocław love – sesja narzeczeńska Wrocław

Sesja narzeczeńska Wrocław

Bywa, że pogoda nas nie rozpieszcza, krople deszczu towarzyszą nam podczas sesji zdjęciowej, chłód skuwa kałuże, sprawia że przyspieszamy kroku, ale nie tutaj. Nie teraz. Czas jest naszym wyjątkowym kompanem. Pozwala się ogrzać w każdym uśmiechu, najmniejszym geście kochanej osoby. W miłości jest wiele piękna, właściwie powinnam napisać to piękno jest w Was, zakochanej parze, która decydując się na sesję narzeczeńską pozwala, abym jako fotograf ślubny uchwyciła dla Was piękno i niepowtarzalność łączącego Was uczucia. Nie ważna pogoda, ulewne deszcze, zamiecie śnieżne i inne nieprzewidywane zjawiska pogodowe, bo one nie mają wpływu na uczucie jakie Was łączy. Każda pogoda jest idealna, aby obdarzyć uśmiechem partnera z którym chcemy dzielić nasze życie.

Sesja narzeczeńska Wrocław

tym razem odbyła się w wyjątkowo pięknym miejscu, bo we Wrocławiu. Miasto to zachwyca wielu, przepiękne kamienice, wielowiekowa tradycja i wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO obiekt – Hala Stulecia nie pozwalają przejść obojętnie obok powszechnie znanych walorów tego miasta. Atrakcje, jakie czekają na turystów  w tym przepięknym miejscu można by wymieniać i wymieniać. Ale to Wy jesteście w centrum uwagi i Wasza historia, którą chciałabym opowiedzieć za pomocą zdjęć.

Moje spotkanie z tą wspaniałą parą we Wrocławiu przepełnione było delikatną mową uczuć i bliskości, które jako dobry fotograf ślubny starałam się dla Was uchwycić. Mam nadzieję, że we współpracy ze mną odnajdziecie pierwiastek, który sprawi, że chwile i niepowtarzalne momenty, jakie dla was zdołałam uchwycić rozpromienią niejeden dzień.

sesja narzeczeńska Wrocław
Wrocław sesja narzeczńska
Wrocław sesja narzeczeńska
Wrocław sesja zaręczynowa
sesja narzeczeńska Wrocław
sesja narzeczeńska we Wrocławiu
dworzec PKP Wrocław
Wrocław dworzec PKP
sesja narzeczeńska na dworcu
sesja narzeczeńska
Wrocław sesja narzeczeńska
deszczowa sesja narzeczeńska
sesja narzeczeńska we Wrocławiu
sesja zdjęciowa we Wrocławiu
sesja narzeczeńska
fotograf Wrocław
Wrocław sesja narzeczńska
Wrocław sesja narzeczeńska
sesja narzeczeńska Wrocław

« | »

1 Comment


    • Karolina
      Reply Cancel Reply
    • Grudzień 6, 2017

    Nigdy nie przepadałam za zatłoczonymi miejscami w szczególności dworcami, nie kojarzą się zbyt dobrze ☺, ale patrząc na te zdjęcia sama widzę się w takiej przestrzeni, są cudne.

Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*