by Anna Renarda, 24 stycznia 2019 , In Blog

Zamek Tenczyn sesja plenerowa

Zamek Tenczyn sesja plenerowa.

Ulotne i pierzchliwe, ze swą nieśmiałością niemal niepostrzeżenie wkradają się w kadry codziennego życia, otulają wspólną codzienność wyjątkowym i niepowtarzalnym pledem, utkanym ze wspólnych wspomnień. Emocje, gesty i przelotne spojrzenia, które kolekcjonujemy niczym najcenniejsze skarby, zostawiają w naszej pamięci trwały ślad.

Miłość, na wspomnienie której nakładamy wiele obrazów jest jednym z najpiękniejszych i niezastąpionych doświadczeń, jakie mamy przyjemność poznać spotykając kogoś, z kim łączy nas to wyjątkowe uczucie. Rozpoczynamy czas wspólnych wspomnień, które swym bogactwem potrafią wywołać uśmiech na twarzy bliskiej nam osoby, nawet w najpochmurniejsze dni. Jako fotograf ślubny chciałabym utrwalić krystaliczne piękno, które kryje się w waszym uczuciu. Dokładam wszelkich starań, aby materiał zdjęciowy mojego autorstwa przenosił wyobraźnię w inną kategorię wrażeń. Waszych wspólnych i niepowtarzalnych impresji.

Sesja plenerowa w okolicach zamku w Tenczynie odbyła się w jesiennej aurze, świat otulił się złotymi barwami, gdzieniegdzie zostawiajac miejsce na wspomnienie lata. Ta przepiękna kolorystyka znalazła swe odbicie w barwach kwiatów, które panna młoda wybrała do swojego bukietu ślubnego.

Piękno, które kryje się w każdym z nas warte jest utrwalenia, a szczególną okazją ku temu jest dzień zaślubin. Sesja plenerowa jaką miałam przyjemność wykonać dla niezwykle miłej pary na tenczyńskiej ziemi dostarczyła ciekawego materiału, którego jedynie maleńki fragment udostępniłam poniżej.

Nie trzeba używać wyobraźni, by tchnąć emocje.

Zamek Tenczyn sesja ślubna
zamek tenczyn sesja plenerowa
zamek tenczyn sesja plenerowa
zamek w Tenczynie
jesienny plener ślubny
sesja plenerowa na zamku tenczyn
fotografia ślubna
jesienna sesja plenerowa
fotograf ślubny
zamek Tenczyn sesja ślubna

« | »

1 Comment


    • Ilona Sobota
      Reply Cancel Reply
    • Luty 13, 2019

    To była fantastyczna sesja:) Dziękujemy Aniu za tą przepiękną pamiątkę na długie, długie lata:)

Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*