by Anna Renarda, 14 czerwca 2018 , In Blog

zimowy ślub Joasi i Dawida

Zimowy ślub Joasi i Dawida

Reportaż ślubny jaki miałam przyjemność fotografować dla Joasi i Dawida zaowocował świetnym i ciekawym materiałem, którego niewielki fragment zamieściłam na blogu. Tą wyjątkową parę poznałam podczas sesji narzeczeńskiej, która odbyła się w przemiłej atmosferze, choć na zewnątrz mróz dawał się nam we znaki, radosny uśmiech na twarzy Joasi i Dawida gościł nieprzerwanie.

Młoda parafia Matki Bożej Królowej w Rzozowie stała się świadkiem podczas ceremonii zaślubin, swymi barwami przypominała iście zimową krainę, błękit ściany, bożonarodzeniowa szopka oraz żywe choinki idealnie współgrały z przepięknymi białymi kwiatami, którymi ozdobiono kościół na tą wyjątkową okazję. Subtelny bukiet panny młodej swą delikatnością idealnie pasował zarówno do pory roku jak i całej oprawy ślubnej. Delikatność, ulotność i niemal bezszelestność tych wyjątkowych chwil podczas składania przysięgi małżeńskiej oraz całego dnia, obfitującego w liczne niepowtarzalne momenty, starałam się uchwycić dla tej wyjątkowej pary podczas tego reportażu ślubnego.

Zadziwiająca jest miłość jaka łączy dwoje zakochanych, nieprzenikniona i niesamowita. Uchwyci ją ten fotograf ślubny, który wykaże się cierpliwością i idealnym refleksem, a tak całkiem serio to podczas zimowego ślubu Joasi i Dawida odbyłam wędrówkę po przepięknych ogrodach, w których niepowtarzalne chwile niczym kwiaty zrywałam, tworząc wielobarwny bukiet, który w postaci materiału z tego reportażu  stworzył skarbiec wspomnień. Wędrówka po nim za kilka lat będzie niezwykle ciekawym i poruszającym doświadczeniem, mam nadzieję, że piękno i niepowtarzalność chwil utrwalonych podczas reportażu ślubnego będzie swą magią otulać i poruszać najczulsze struny waszych serc.

przygotowania u fryzjera
panna młoda
przygotowania
zimowy ślub
u fryzjera
u fryzura na ślub
przygotowania ślubne
zimowy ślub
fryzura na ślub
makijaż panny młodej
spinki do koszuli
ślubne dodatki
pan młody
ślub w zimie
zimowy ślub
fotografia ślubna
fotograf ślubny
zimowy ślub
zimowy slub
ślub w kościele
fotograf ślubny
fotograf ślubny
zimowy ślub
ślub zimą
zimowy ślub
ślub w zimie
ślub w styczniu
fotograf ślubny
życzenia ślubne
pierwszy taniec

« | »

No Comments


Leave a Reply

Your email address will not be published Required fields are marked *

*