fbpx
';
side-area-logo

Każda sesja kobieca jest inna, jedyna w swoim rodzaju. Nie porównujmy się z innymi, nie stanowimy przecież monolitu, nie istnieje jeden obraz czy wizerunek kobiety. Moją rolą jako fotografa jest wydobycie na światło dzienne twojej wewnętrznej siły oraz oryginalności kobiecego piękna.

Portrety kobiece zajmują szczególne miejsce w mojej pracy, lubię profesjonalizm w spontanicznym wydaniu. W swojej pracy zwracam szczególną uwagę na atmosferę jaka panuje w studio podczas sesji zdjęciowej. Zanim się na nią umówimy z przyjemnością odpowiem na nurtujące cię pytania.

Współpraca z kobietami nauczyła mnie jak istotne jest indywidualne podejście do kobiecej sesji. Szczególnie fotografia studyjna, dająca niezliczony szereg możliwości wymaga elastyczności oraz kreatywności zarówno ode mnie, jak i od portretowanych przeze mnie kobiet.

Nie ma jednego obrazu, jest ich niemal nieskończona liczba. Od Ciebie zależy w jakiej odsłonie zostanie on utrwalony. Piękno drzemie w każdym z nas, wydobycie go i uwięzienie w kadrze zostaw doświadczonemu rzemieślnikowi. Obraz jaki otrzymasz pozytywnie Cię zaskoczy.

Sesja kobieca – uwiecznij swoją osobowość, wyjdź poza strefę komfortu i odkryj w sobie piękną, niezależną i silną kobietę.
Lubię spacerować szlakiem kobiecych życiorysów, utrwalać ich wielowarstwowość i wielowątkowość. Jest tyle dróg do wyboru, kroczenie nimi pozostawia nieraz trwały ślad w spojrzeniu czy ekspresji niejednej z nas.

Sesja kobieca Kraków
Wydobywa ukryte piękno z codzienności, dodaje nutki kobiecości. Jest również świetną zabawą i stanowi efektowną pamiętką – tu i teraz. Dodaje wewnętrznej siły i odkrywa drzemiące możliwościdaje możliwość wydobycia naturalnego piękna, uchwycenia odbicia rzeczywistości

Sesja kobieca jest idealnym prezentem.
Fotografując w studio nie wystawiamy się na zmienność warunków atmosferycznych, odrobina pogody ducha w zestawieniu z entuzjazmem zapewnią efektowny i niezapomniany materiał z sesji zdjęciowej.
Sesja kobieca pozwala na chwilę oderwać się od uporządkowanego życia, wyzwala emocje, poczuj jakby na twoich barkach spoczywało piękno całego świata. Znakiem naszych czasów jest nieustanny pośpiech, jakbyśmy wszędzie byli spóźnieni. Czasami może warto zatrzymać się na chwilę, zdecydować na kobiecą sesję, która będzie efektowną pamiątką i mam nadzieję świetną zabawą.

Uchwycenie barwności i złożoności kobiecego piękna jest niezwykle ważnym aspektem mojej pracy jako fotografa. Niezliczona ilość słów, za pomocą których można opisać kobiece piękno wcale nie ułatwia zadania. Powiedziałabym, że zdecydowanie je komplikuje. I chociaż nie jestem złotnikiem słów ani mistrzem pierwszego planu, to staram się być rzemieślnikiem skrojonym na miarę kobiet, które mają potrzebę oraz odwagę bycia sobą w autentycznym i unikatowym wydaniu. Bądź najlepszą wersją siebie. Pozwól aby drzemiąca w tobie siła zmaterializowała się podczas sesji kobiecej.

Moją specjalnością są kobiece portrety wizerunkowe i biznesowe.

Sesja kobieca to przeżycie wizualne i zmysłowe. Czas który warto poświęcić dla siebie by odnaleźć drzemiące w każdej z nas kobiece piękno. Zobacz siebie z zupełniej nowej perspektywy.

Anna Renarda